Uzman Yatırımcı Raoul Pal, Bitcoin Ve Ethereum Hedeflerini Açıkladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırımcı ve Real Vision CEO’su Raoul Pal, kripto boğa döngüsünün sonu için Bitcoin ve Ethereum fiyat tahminlerini açıkladı.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, piyasalar olgunlaştıkça yeni büyük yatırım dalgalarının yakında kripto para alanına ulaşacağını öne sürdü.

“Peki Bitcoin’in bir sonraki büyük alıcısı kim? Kim oldukları benim için çok açık. Kurumlar ve onlar gelmeye devam ettikçe bence bunda bir hızlanma göreceğiz, özellikle fiyatlar uçarsa, çünkü herkes koyun gibi davranıyor, her zaman birbirlerini takip ediyorlar.”

Pal, Bitcoin ETF’lerinin mevcudiyetinin kripto para pazarını daha sıradan yatırımcılar için daha erişilebilir hale getireceğini ve alana büyük miktarda sermaye çekeceğini ekliyor. Ayrıca BTC’ye yatırım yapacak daha fazla servet fonunun olaya dahil olacağını düşünüyor.

Yatırımcı, hem yılın hem de mevcut boğa piyasası döngüsünün sonunda Bitcoin ve Ethereum’un nerede olacağını açıkladı.

“Bence Bitcoin 200.000 doların yukarısında bir yerde ve ETH 15.000 dolara yakın olacak, ancak bence döngüyü Bitcoin 400.000 dolara ve ETH 40.000 dolara yakın bir şekilde bitireceğiz.”

Pal’in BTC ve ETH hedefleri, en büyük iki kripto paranın mevcut değerlerinden yüzde 400 ve yüzde 966 kazanç sağlayacakları anlamına geliyor.

Pal ayrıca, kripto paralar daha fazla benimsendikçe, piyasaların daha az oynak hale geleceğini söyledi. Dolayısı ile belirgin boğa ve ayı piyasalarını da geride bırakacağız.

“Ayı piyasasında ne olacak? Ne zaman gelir? Aynı şekilde mı geliyor? Muhtemelen bir dereceye kadar ayrışacağını düşünüyorum çünkü benimsemenin gerçekten oldukça büyük olacağını ve bu yüzden volatiliteyi düşüreceğini düşünüyorum. Ağ daha fazla benimsendikçe oynaklık düşüyor, bu yüzden bu sefer bunu göreceğimizi ve ayrılacağını düşünüyorum.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!