Ripple 2020’nin 3. Çeyreğinde MoneyGram’a Devasa Miktarda XRP Ödedi

RIpple
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple, havale şirketi MoneyGram’a 2020’nin üçüncü çeyreğinde XRP teşviklerinde 9,3 milyon dolar ödedi.

Ripple ne kadar ödedi?

MoneyGram, Perşembe günü yayınlanan kazanç raporunda rakamı açıkladı. Nasdaq listesinde yer alan firma, Ripple’ın 9.3 milyon dolar ödediğini, ancak 400.000 doların ilgili işlem ve alım satım harcamaları ile dengelendiğini ve net kazanç olarak 8,9 milyon dolar kaldığını söyledi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

MoneyGram, bu ödemeleri gelir yerine “pazar geliştirme ücretleri” olarak sınıflandırıyor. Firma, ödemeler için XRP kullanan Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) ürünü aracılığıyla işlediği işlem hacmine göre ödeme alıyor.

Bir önceki çeyrek ile karşılaştırıldığında MoneyGram, üçüncü çeyrekte Ripple’dan 5,8 milyon dolar daha az aldı ve bu, para transferi firmasının son çeyrekte XRP’de daha az ödeme yaptığını gösteriyor.

Ortaklık sürüyor

Ripple ve MoneyGram, MoneyGram’ın sınır ötesi ödeme sürecinin bir parçası olarak forex yerleşimlerinde XRP’den yararlanmak için Haziran 2019’da ortaklık kurdu. Anlaşmanın bir parçası olarak Ripple, MoneyGram’a 50 milyon dolar yatırım yaptı. Ortaklık sözleşmelerinin Temmuz 2023’te sona ermesi planlanıyor.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

MoneyGram, XRP’de teşvik alırken, firma dijital varlığı elinde tutmuyor. Bir MoneyGram sözcüsü bu yılın başlarında  “XRP’yi alır almaz satıyoruz” demişti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!