Ripple Yöneticisinden Çarpıcı Bitcoin ve Ethereum Açıklaması

ripple
ripple
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple yönetim kurulu başkanı Chris Larsen, ABD’nin Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) olarak adlandırılmayan kripto varlıklarının büyümesini engellediğini söylüyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Endişeler

LA Blockchain Zirvesi’nde konuşan Ripple kurucu ortağı, ABD’nin küresel finans sisteminin dümenindeki konumunu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya olduğundan endişeli.

“Ne yazık ki, ben sadece ABD’nin küresel finans sisteminin gelecek neslinin ne olacağına adım atma konusunda geride kaldığını düşünüyorum. ABD’nin küresel sistemin koruyucusu olduğu için inanılmaz derecede şanslı konumdayız. Küresel GSYİH’nın yaklaşık olarak %20’siyiz ancak dolar tüm işlemlerin %80’ini oluşturuyor, hatta muhtemelen bundan daha fazlası.”

Hem Larsen hem de Ripple, kripto varlığı XRP’nin büyük sahipleri ve savunucuları. ABD’nin, Çin’le, teknoloji sektörüne trilyonlarca dolar yatırım yaptığı bir teknoloji soğuk savaşında olduğunu fark etmesi gerektiğini söylüyor.

Buradan kripto para ticareti yapan tüm yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Çin ile yarış

Bu, spektrumun ötesine gidiyor: İletişim, saklama, büyük veri, yapay zeka ve aynı zamanda blok zinciri ve dijital varlıklar. Bunun nedeni, Çin’in bu teknolojilerin yeni nesil finansal sistemi kimin kontrol edeceğinin anahtarı olduğunu kabul etmesidir.

Bugün sahip olduğumuz finansal sistemin garip olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu eski. 70’lerden. Swift ve muhabir bankacılığı önümüzdeki yirmi yılda birlikte yaşayacağımız sistem olmayacak. Çok yavaş, hataya açık. Çok kapalı. Çok pahalı.

Çin, bu sonraki sistemi tasarlayan olmak için can atıyor. Çeşitli teknolojilere 1,4 trilyon dolar ayırdılar ve blok zinciri listelerinin en başında yer alıyor.”

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.