Bitcoin
Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Tarihi Fraktal Bitcoin İçin Bu Seviyelere İşaret Etti – Boğa Koşusu Başlıyor mu?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin şu anda birden fazla ağır direnç seviyesini geçmesine neden olan güçlü bir yükseliş görüyor.

Bu hareket, teknoloji devi Square’in 50 milyon dolar değerinde Bitcoin’i yedek varlık olarak tutma planlarını açıklamasından birkaç gün sonra geldi.

Bu, sermayelerini korumak için BTC’ye yönelen ikinci halka açık şirkettir ve bu gelişen trend yatırımcılar arasında heyecan uyandırmaktadır.

Yakın vadede daha fazla yükselişin yakın olabileceğini gösteren bir fraktal model bulunuyor.

BTC, son birkaç aydır bu fraktalları yakından takip ediyor, eğer bu eğilim devam ederse, yakında 15.500 $’a kadar yükselebilir.

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, daha önce uzun bir konsolidasyon aşamasının eşiğine gelmişti.

Bu, BTC’nin 10.200 ila 11.200 dolar arasında sıkışmış kalmasından kaynaklandı. Bu aralığın üst sınırına yönelik direnç, dün öğleden sonra görülen şiddetli bir yükselişle kırıldı.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Kripto para birimi şimdi önümüzdeki günlerde ve haftalarda önemli ölçüde daha fazla kazanç görecek şekilde konumlandırılmış görünüyor.

BTC’nin fiyatını yakından takip eden bir fraktal model, bu son yükselişin BTC’yi 15.500 $’a kadar yükselten daha büyük bir trendin başlangıcına işaret edebileceğini gösteriyor.

Bitcoin rallisi mi geliyor

BTC, % 3 artışla 11 bin 20 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Geçen ay, 10.200 $ ile 11.200 $ arasında değişti ve bu aralığın üst sınırındaki direnç, çoklu yoğun satışları katalize etti. Boğalar bu bölgeden kararlı bir şekilde geçtikleri için, ufukta daha da tersi olabilir.

Yaklaşan haftalık mum kapanışı – yarın saat 00: 00’da (GMT) gerçekleşecek – bu hareketin uzun vadeli önemi hakkında ciddi bilgiler sunacak.

Fraktal 15.500 dolar diyor

Bir analist yakın zamanda, Bitcoin’in geçtiğimiz yıl boyunca yakından takip ettiği bir fraktal modele işaret etti.

Bu modelin, önümüzdeki aylarda 15.500 dolara çıkmasına neden olabilecek yeni bir yükseliş trendine girdiğini belirtti.

Buradan kripto para ticareti yapan tüm yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Bu fraktal ile Bitcoin’in fiyatı arasındaki korelasyon oynamaya devam ederse, önümüzdeki birkaç ay lider kripto para birimi kesin olarak yükselişe geçecek

Tarihi Fraktal Bitcoin İçin Bu Seviyelere İşaret Etti – Boğa Koşusu Başlıyor mu?

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!