Ünlü Bitcoin Boğası İddialı: Yeni Trend Kriptolarda Bu Yükselişi Sağlayacak

Bitcoin
Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin boğası ve kripto etkileyicisi Lark Davis, kriptoda 100x veya yaklaşık %10.000’lik devasa bir artışı ateşleme potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir sonraki büyük hamleyi açıklıyor.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin’de yeni ve karlı fırsatlar

Davis, Bitcoin ve kripto piyasasının gelişip, merkezi olmayan finans (DeFi) sektörünün ötesine geçerken yeni ve karlı fırsatlar sunmaya devam edeceğini söylüyor ve şöyle diyor:

“NFT’ler (misli olmayan tokenlar) şu anda çok fazla ilgi gören ve büyük bir büyüme alanı olabilecek bir alan. Bu alan kesinlikle yatırımcılar olarak dikkat etmemiz gereken bir alan.”

Kripto araştırmacısına göre, NFT’ler belirli bir varlığın sahipliğini temsil eden benzersiz tokenlar olarak karşımıza çıkıyor:

“Değiştirilebilir bir ürün, benzer herhangi bir ürünle değiştirilebilen bir üründür. Örneğin, bir dolarlık banknot, başka bir dolar ile değiştirilebilir ve aynı değeri koruyabileceği için değiştirilebilir. Ancak, bilet gibi bir şey takas edilemez çünkü örneğin biletimizi başka birinin bileti ile takas edebilsek bile tam olarak aynısı olmayacak, değil mi? Belki o diğer bilet farklı bir film için, ya da aynı film ama farklı bir zaman dilimi için kullanılacak. Bu durum birbirinin aynısı değil. Her bilet size benzersiz bir deneyim setine erişim sağlar.

Bu fikri blok zinciri ayarına taşırsak, bir NFT bu nedenle türünün tek örneği bir token, zincirde doğrulanabilir bir dijital özgünlük sertifikasıdır.”

Çok çeşitli kullanım örnekleri

Lark, NFT’lerin yatırımcılar için dijital sanatta sahiplik, sanal araziler gibi oyun içi öğeler ve kart desteleri ve sanal evcil hayvanlar gibi koleksiyon öğeleri dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım örnekleri sunduğunu açıklıyor.

Kripto araştırmacısı ayrıca NFT’lerin erişimlerini sanat ve oyun alanlarının ötesine genişletebileceğini vurguluyor. Lark, bir krediyi almak için telif ücretlerinde, sigortada ve faturaların tokenlaştırılması da dahil olmak üzere diğer birçok kurumsal çözümde kullanılmayan tokenların kullanıldığını görüyor.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Gelişmekte olan alanda bir pozisyon isteyen yatırımcılar basitçe NFT satın alabilirlerken, Lark değerli kazançlar sağlayabilecek belirli bir fırsatı vurguluyor.

“Belki de NFT’ler için mali açıdan en kazançlı kullanım durumu DeFi’ye bağlanacak. Maker DAO, müzik telif ücretlerini ve nakliye faturalarını kendi platformlarına getirmek için şimdiden çalışıyor. Yakından takip ettiğim bir tanesi ise süreklilik. Şimdi, bu Cosmos’a gelen ve işletmeleri hem NFT’ye hem de tabii ki blockchain dünyasına getirmeye, DeFi’ye bakmaya ve bu NFT’leri DeFi’ye nasıl getirebileceğimize odaklanacak yeni bir oyuncu. O yüzden bu gelişmeyi yakından takip ediyorum.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!