ripple

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ripple’ın Q3 Raporuna Göre Toplam XRP Hacmi Yüzde 107 Artış Gördü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple’ın Q3 raporunda, toplam XRP hacmi $37.13 milyar dolar büyüyerek, 2020 yılının 3.çeyreğinde %107 artış gördü.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Ayrıca buradan kayıt olduğunuzda komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Dünyanın en büyük dördüncü kripto para biriminin ortalama günlük hacmi 403,58 milyon dolar ve bu çeyreğe göre %107’lik artış görüldü.

Ripple, yapay olarak şişirilmiş işlem hacimlerini filtrelemek için kripto para birimi piyasa veri sağlayıcısı CryptoCompare ile birlikte çalışıyor. Bu firma ise sadece en üst düzey borsalardan alınan istatistikleri içerir.

Şirketin ilk raporları, doğrulanmamış hacimlerle dolu CoinMarketCap‘ten veri alacaktı.

XRP, 3.çeyrekte en çok işlem gören dördüncü kripto para birimi olarak gösterildi.

Ripple’ın kredi ürününün Başarısı

Ripple, şu ana kadar ”ezici çoğunlukla olumlu” bir geri bildirim gördüğünü iddia ederek ”Kredi Hattı” teklifinin başarısını da duyurdu.

Anlık olarak Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımıza Telegram kanalımıza buradan ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz.

San Francisco merkezli şirket RippleNet onun On-Demand Likidite (ODL) ürününü kullanan müşterilere krediler sunan Ekim ayı başlarında yeni bir kredi ürününün test betasına başladı.

XRP ile likidite sağlamak

Ripple’ın net alımları, 3.çeyrekte 32,55 milyon dolardan %10 artışla 3.çeyrekte 35,84 milyon dolara ulaştı.

Adsizjh
Kaynak: ripple.com

Ripple’ın ODL ürünü, XRP’yi köprü para birimi olarak kullanarak anında ödeme yapabilen RippleNet üyelerine likidite sağlar.

Genel olarak, şirket 3.çeyrekte üç milyar XRP piyasaya sürdü ve toplamının büyük payı (2.4 milyar XRP) emanet cüzdanlarına geri dönmesi bekleniyor.

Ripple’ın Q3 Raporuna Göre Toplam XRP Hacmi Yüzde 107 Artış Gördü

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!