SHIB, Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) Başlatacak!

SHIB
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir memecoin olan Shiba Inu (SHIB), kendi merkezi olmayan özerk organizasyonunu (DAO) başlatacağını duyurdu.

Shiba Inu geliştiricileri tarafından paylaşılan yeni bir blog gönderisine göre SHIB’nin yeni yönetişim protokolü olan DOGGY DAO’yu iki ayrı aşamada yayınlanacak.

Önümüzdeki günlerde başlaması planlanan ilk aşama, kullanıcıların SHIB’in merkezi olmayan borsası (DEX) ShibaSwap’a hangi kripto projelerinin ve ticaret çiftlerinin dahil edileceğine karar vermeleri için hükümler içerecek.

“DAO 1, ShibaSwap WOOF Havuzlarında hangi kripto projelerinin ve çiftlerinin olacağına ve BONE ödüllerinin (tahsis puanlarının) bunlar arasında nasıl dağıtılacağına karar vermek için topluluğa anında güç sağlamaya odaklanmıştır.”

BONE, ShibaSwap protokolü üzerinde kullanılan kripto para birimidir. Paylaştırılmış versiyonu tBONE, DOGGY DAO içinde oy kullanmak için kullanılacak.

“Projeleri listelemek için oy kullanmak amacıyla, kullanıcıların BONE’larını (tBONE almak için) paylaştırmaları ve bu çifte sağlamak için seçim miktarlarını dağıtmaları gerekir. Bir proje ne kadar fazla oy alırsa, o kadar fazla eşleştirme (AP) elde eder.

Daha sonra Pazartesi günü, lansmanın ardından, oylama sürecinin sonuçlarına göre AP’ler ve çiftler belirlenir.

Yürütülen çiftler 14 günlük bir süre boyunca sergilenecek ve AP’leri bir sonraki oylama gerçekleşene ve bitene kadar orada kalacak. Son kullanma tarihinden önceki hafta, oylama bir kez daha başlayacak. Bir grup yeni çift veya ödüle topluluk tarafından karar verilecek ve seçilecektir.”

DAO’nun ikinci aşaması, kullanıcıların değerlendirilmek üzere genel teklifler göndermesine olanak tanıyan bir sistem uygulayacaktır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!