Memecoin

Ünlü Analist, Memecoin’lerin 2022’deki Geleceği Hakkında Yorumda Bulundu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arcane Research, yatırımcılara önümüzdeki yıl Ethereum (ETH) ve memecoin’lerin neler yapabileceği konusunda yorumda bulundu.

Kripto para bilgi firması olan Arcane Research, paylaştığı haftalık güncelleme raporunda, ETH’nin yükseliş açısından Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans göstereceğini, ancak piyasa değerinin Bitcoin’in gerisinde kalmaya devam edeceğini yazdı.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Ethereum’un değeri şu anda 490 milyar dolar civarındayken, BTC’nin değeri 1 trilyon dolar civarında seyrediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“ETH, BTC’den daha iyi performans göstermeye devam edecek, ancak ETH’nin piyasa değeri BTC’yi geçemeyecek.”

Ancak Ethereum, diğer katman-1 ağlarından gelen tehditlerle de karşı karşıya kalıyor.

2021’de Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Terra (LUNA), Fantom (FTM) ve Harmony (ONE), kar açısından ETH’nin çok üstünde yer aldı. En yüksek getiriyi sağlayan LUNA, Ethereum’un yüzde 460 artışına kıyasla yüzde 14.823 artış kaydetti.

Rapora göre, kullanıcı benimsemesi ile fon girişleri artmaya ve bu paraların fiyatını artırmaya devam ettikçe, bu platformların yerel varlıklarının gelecek yıl ETH’den daha iyi performans göstermeye devam edecek.

“Ethereum dışındaki diğer katman-1’lerin benimsenmesi artmaya devam edecek ve ETH’den daha iyi performans göstermeye devam edecekler.”

Arcane Research, köpek temalı kripto paralar kategorisinde olan Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) gibi memecoin’lerin çoğunun 2021’deki büyük rallisinin ardından düşeceğini tahmin ediyor.

“Çoğu memecoin, 2021’deki saçma zamanların tarihsel bir kalıntısı olarak belirsizliğe dönüşecek.”

Ünlü Analist, Memecoin’lerin 2022’deki Geleceği Hakkında Yorumda Bulundu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.