Shiba Inu Resmi Hesabında Gizemli Bir Klip Yayınladı

Shiba inu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu kripto para biriminin resmi Twitter hesabı, token’a çok sayıda referans içeren kısa bir klibin tanıtım videosunu yayınladı. Video, yakın zamanda yüzde 180 büyüme gösteren memetoken için sırada ne olduğuna dair birçok ipucu içeriyor.

Sunulan videonun ilk yarısında, kademeli olarak yanan ampullerden başka bir şey görünmüyor. Süreç daha çok gelecekteki bir sürümün veya hatta bir ortaklığın ön tanıtımına benziyor.

Büyük ampullerin olduğu sahneden hemen sonra ekran kararıyor ve “W” ve “V” gibi görünen iki harfin tek bir sembolde birleştiğini görebiliyoruz. Bu iki harfin ne anlama geldiği şimdilik bilinmiyor.

Shiba Ağı uzun süredir yeni bir dönüm noktasına doğru ilerliyor. Yayınlanan klip, projenin kullanıcıları ve yatırımcıları için hazırladığı kutlamanın bir parçası olabilir.

SHIB topluluğu, projenin bazı kripto paraları yakabileceğini, bir yarışma düzenleyebileceğini veya yeni ürünler piyasaya sürebileceğini tahmin etti.

Diğer topluluk üyeleri, projenin, Shiba Inu gibi kripto para projeleri arasında nadir olmayan bir uygulama olan gerçek hayattan bir müzik videosu veya klip sunumu yayınlamaya hazırlandığını tahmin ediyor.

Daha öncesinde, başka bir memetoken olan Floki, Londra ve Madrid sokaklarında büyük bir pazarlama kampanyası gerçekleştirmişti.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!