Shiba Inu’nun Net Akışı Yüzde 207 Yükseldi: Bu Ne Anlama Geliyor?

Shiba Inu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

WhaleStats’a göre, Shiba Inu’nun net varlık akışı, proje Shiberse adlı Shiba ile ilgili kendi Metaverse projesini yaratma planlarını yayınladığı için yüzde 207 yükseldi.

Piyasa Verileri

Fonların, varlığın içine ve dışına hareketi genellikle hem token ağında hem de piyasada net akış metriği ile izlenir. CoinMarketCap’e göre, net akışa ek olarak Shiba Inu, şu anda 1,6 milyar dolar olan bir ticaret hacmi artışıyla da karşı karşıya kaldı.

Shiba Inu'nun yükselişi
Kaynak: WhaleStats

Net akışın artmasının ardından, token’ın balina yatırımcılarının adreslerindeki ortalama SHIB bakiyesinin işlem ve ticaret hacmi de yüzde 4,2’lik bir artışla karşılaştı. Büyük adreslerden gelen bir miktar satın alma sonrasında ise Shiba Inu balinalarının baskınlığı yüzde 26’ya ulaştı.

Shiba Inu’ya benzer varlıkların piyasa geçmişine göre, uzun vadeli düşüş trendleri, ancak token’ın arzının çoğunluğu, zararına satan yatırımcılar yerine, fonlarını elinde tutmayı tercih eden balinaların yönetimine geçtiğinde kırılma eğilimindedir.

SHIB’in satın alma gücünün aniden ortaya çıkmasıyla birlikte, bazı balinalar kesinlikle pozisyonlarını arttırmayı planladıkları için fiyat düşerken piyasadan ek satın alma olayları beklenebilir.

Shiba Inu’nun Piyasa Performansı

Hem balina hem de günlük alım satım yapan kullanıcılar ve yatırımcılardan gelen satın alma faaliyeti, Shiba Inu’nun 0,00002 dolar bölgesinin üzerinde kalmasına yardımcı oldu, ancak aynı zamanda bu memetoken, kripto para piyasasında değerinden önce satış gördüğü için esas fiyatına geri dönemedi.

Hem altcoin hem de Bitcoin piyasalarında başlayan düzeltme sırasında Shiba Inu, Aralık ayının sonunda gözlemlenen fiyatın yaklaşık yüzde 46’sını kaybetti. Bu token ayrıca, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0008 dolardan bu yana yüzde 70’ten fazla değer kaybetti.

0
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
1
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
3
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
1
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!