Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?
Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasada yer alan Shiba Unı (SHIB) isimli coin son zamanlarda oldukça fazla değer kazandı. Borsada aktif olarak yer alan Elon Musk, Shiba Unı hakkında bir tweet attı.

Bu Tweet’in ardından Shiba Unı (SHIB), Dogecoin’in yaşadığı gibi hızlı bir değer artışı yaşanmasına neden oldu. Yatırımcılar ise aniden değer kazanan Shiba Unı (SHIB) nedir? Sorusunun cevabını araştırmaya başladılar.

İlk başlarda yalnızca şaka amacı ile piyasaya sürülen bu coin, 8 Mayıs’ta atılan tweetten sonra oldukça fazla değer kazandı. Borsa piyasasına henüz tam olarak giriş yapmayan bu kripto para, henüz deneme aşamalarında yer alıyor. Bu nedenle bu coine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların riski göz önüne almaları tavsiye ediliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?
Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?

Shiba Unı Nedir?

Shiba Unı borsa piyasası içerisinde SHIB kısaltma adı ile yer almaktadır. Ethereum blockhain teknolojisi ile piyasaya giriş yapmıştır. Uniswap, Ploniex gibi platformlardan bu conin yatırım işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Shiba Unı (SHIB) için Dogecoin’in işlemlerinin önünü keseceği tahmin ediliyor.

Binance TR ve Binance Arasındaki Fark Nedir başlıklı içeriğimiz de ilginizi çekebilir.

Kendi resmi sitesinde Dogecoin katili olarak anılan bu coin henüz sınırlı sayıda bulunuyor. Piyasa içerisinde 1 kentrilyon SHIB yer alıyor. Bu coinin yalnızca 395.000.000 tanesi ise aktif olarak piyasada yer alıyor. Beklentilerine göre SHIB, Dogecoin’in yatırımlarını oldukça fazla etkileyecek. Fakat herhangi bir değişim sonucunda bu etkilenmenin olmaması da mümkün bulunuyor.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Shiba Unı (SHIB) Neden Dogecoin’i Etkiliyor, Nasıl Alınır?

SHIB coinin neden Dogecoin’i etkileyeceği ise oldukça büyük bir merak konusu. Coin piyasaya ilk girdiği anda, resmi sitesinden bu tanımlamayı yapmıştır. Yani bu tanımlamanın yatırımcıların dikkatini çekmek amacı ile yapılmış olması yüksek. SHIB kendisine ait bir ekosistemi olduğu için, diğer coinlerden daha avantajlı olduklarını savunuyor. ShibaSwap isimli borsada ise Shiba Unı liderlikte yer alıyor.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Shiba Uni (SHIB) alınırken Binance borsasına giriş yapılması gereklidir. Eğer yatırımcının bir hesabı yoksa, Binance üzerinden bir hesap açılmalıdır. Kimlik bilgileri ile giriş yapılmalı ve üyelik onaylanmalıdır. Yatırım hesabına istenilen kadar para atılmalıdır. Arama sekmesine giriş yapılmalı ve SHIB ismi ile arama yapılmalıdır. Ardından kullanıcılar yatırım yapmak istedikleri kadar SHIB satın alabilirler.

Shiba Unı (SHIB) Nedir, Nasıl Alınır?