featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Shibnobi’nin Shinja’sı, 15 Kasım’da Versiyon 2’ye Geçiyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum blok zincirinde oluşturulan açık kaynaklı bir kripto para token’ı olan Shibnobi Shinja, 15 Kasım’da Versiyon 1’den Versiyon 2’ye geçiyor. Bu, meraklıların yeni ve gelecek projelerde erken bir kullanıcı olma umuduyla yeni devrimci fikirler aramaya gittiği merkezi olmayan finans ekosistemine katkıda bulunmayı amaçlayan deflasyonist bir kripto para birimi projesidir.

Bu hedeflere ulaşma planı, Shibnobi Swap adı verilen çok zincirli bir takas protokolü içerir. Kriptodaki her zinciri küresel bir iş zinciri olarak düşünün. Takas, tek bir pazar yerindeki tüm zincirlerden güvenli, emniyetli ve doğrulanmış bir mal grubu sağlar. Bu durumda mallar kripto para birimi projeleridir. Blok zincirini oluşturan değiştirilemez işlemlerin halka açık bir defterinin yapısıyla birlikte bu yaklaşım, kripto ekosistemine yeni keşfedilen yenilikler şeffaflık ve güven getiriyor. Bir yıldan kısa bir süre içinde takaslarında 8 proje başlattılar.

İlkeleri örneklendirmek için, ekibin çoğunluğun talebini duyduğunu ve şu anda mevcut 1. sürüm sözleşmesinden yeni ve geliştirilmiş 2. sürüme geçmekte olduğunu ifade ederler. Geçişin ardından yeni belirteç yapısı bir DAO veya Merkezi Olmayan Otonom Kuruluş olacak, bu yapı topluluğa projenin geleceği için verilecek kararda oy kullanma yeteneği verecektir. Shibnobi tarafından geliştirilen devrim niteliğindeki köprü nedeniyle V2’nin arzı, listelenen tüm zincirlerde 100 milyar Shinja Token olacak. Bu, daha düşük bir fiyat yapısıyla sonuçlanır ve projeye daha yüksek kademeli Merkezi Borsalarda listelenmeye devam etme yeteneği verir.

shibnobi shinja

1 Kasım 2022’de 12:45’te BSC akıllı zincirinde ve SHINJA tokeni için ETH blok zincirinde CST ticareti durduruldu. Halihazırda bir CEX’e sahip olan yatırımcılar için tokenler otomatik olarak V1’den V2’ye geçecek ve herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmayacak. Bununla birlikte, bireyler, trust cüzdanı veya metamask gibi merkezi olmayan bir cüzdanda tutuyorsa ve Uniswap veya Shibnobiswap gibi merkezi olmayan bir takastan jeton satın alıyorsa, bu, kullandığınız ilgili blok zincirinden biraz işlem ve işlem ücreti gerektirecektir. Ekip, ETH blok zincirinde en düşük işlem sürelerine sahip bir elektronik tabloyu görüntülemek için resmi web sitesi Shibnobi.com’dan Shibnobi Telegram hesabına katılmanızı önerir.

Shibnobi’nin yeniden lansmanı ile ön satış veya özel satış tahsisi olmayacak. Şirket, sahiplerine daha fazla fayda sağlamak için kripto para birimi projesinin bütünlüğüne ve güvenliğine meydan okuyan akıllı sözleşmeyi yükseltiyor. Başarılı bir yeniden başlatmanın ardından ekip, başlangıç fiyatının ve tokenomiklerin yeni yatırımcılar için daha çekici olacağını ve aynı zamanda uzun vadeli sahipleri staking yoluyla teşvik edeceğini umuyor.

Shibnobi, daha iyi bir kripto para birimi alanı oluşturmayı amaçlayan böylesine inanılmaz bir toplulukla birlikte çalışmaktan gurur duyuyor ve her adımda bilgi güncellemeleri ve topluluk etkileşimi sağlarken yenilik, şeffaflık, güven ile liderlik etmeye devam edecek. Alanın iyileştirilmesine odaklanan küresel bir ağ ile bu yeni ekosistemi geliştirip sunacak.

Website: https://shibnobi.com/

CoinMarketCap: https://coinmarketcap.com/currencies/shibnobi/

CoinGecko: https://www.coingecko.com/en/coins/shibnobi

Sosyal Medya Hesapları:

Twitter | Telegram | Facebook | YouTube | LinkedIn

İletişim Bilgileri:

Ad-Soyad: Sara Lemenorel

Email: Marketing@shibnobi.com

Yer: Dublin, İrlanda


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. BİTCOŞAR’ın bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. BİTCOŞAR, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Shibnobi’nin Shinja’sı, 15 Kasım’da Versiyon 2’ye Geçiyor!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!