Traffic Summit

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Traffic Summit – Dijital Pazarlama Sektörü İstanbul’da Toplanıyor! Çok Ses Getirecek!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başta dijital pazarlama, e-ticaret, internet reklamcılığı, NFT ve kripto para sektörleri olmak üzere günümüz dünyasındaki iş ve ekonomi trendlerinin konuşulacağı Traffic Summit etkinliği 28 – 29 Eylül 2022 tarihinde İstanbul’da yapılacak. Küresel büyük markalardan alanında uzman kişilerin konuşmalar yapacağı bu çok ses getirecek etkinlikte çok önemli network fırsatlarının yanında; büyüyen ve değişen dijital pazarlama trendleri hakkında bilgi ve deneyim paylaşımı da olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Dünya genelinden uzmanların konuşma yapacağı ve toplamda 2 gün sürecek dijital pazarlama etkinliği Traffic Summit 28 – 29 Eylül tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek. Bu etkinliğin çok ses getireceği düşünülüyor. Çünkü Traffic Summit klasik bir etkinlikten çok daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Traffic Summit’e katılan tüm katılıcımlar; etkinlik süresince hem dünya çapında alanında uzman kişileri bizzat dinleme fırsatı bulacak, hem networklerini geliştirecek hem de iş imkanı elde edecekler.

600’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buraya tıklayarak Binance’ye ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Böyle büyük bir organizasyonun İstanbul’da gerçekleşecek olması hem Türkiye’deki iş ekosistemine büyük bir katkı sağlayacak hem de dünyanın gözünün İstanbul’da olması için büyük bir fırsat sunmuş olacak. Bu etkinliğin neden İstanbul’da düzenlendiği ile ilgili Traffic Summit’in resmi web sitesinde şöyle bir açıklama bulunuyor;

“Türkiye bugün, dünya çapında binlerce insanın buluşabileceği ve iş konuşabileceği büyük ölçekli toplantılar için ideal bir yer ve en çekici ulaşım merkezlerinden biri. Etkinlik programı; uzman düzeyinde bilgi edinmeyi, network oluşturmayı ve birinci sınıf eğlencelerin keyfini çıkarmayı mümkün kılan ve tüm bunlar arasındaki dengeyi korumak için özel olarak tasarlanmıştır. Böylece katılımcılarımız etkinlik boyunca dinç kalabilecekler. Traffic Summit’e katılmak; sürekli büyüyen internet pazarlamacılığı alanında ortaya çıkan en son trendleri ve yenilikleri yakalamak için harika bir fırsat!”

Traffic Summit İçin Geri Sayım Başladı!

Traffic Summit etkinliğinin 1. günü TS Expo olarak adlandırılıyor ve etkinliğin 1. gününde İstanbul’un en görkemli kongre salonlarından biri olan Haliç Kongre Merkezi, resmen dijital bir evrene dönüşecek. Ortaklar ve katılımcılar için alanlar, sektörün önemli isimlerinden gelen raporlar, yemek parkurları, fotozonlar, sahil terasındaki oyun alanı ve açık havada lounge…

Traffic Summit’in 2. günü ise TS Island olarak adlandırılıyor. Etkinliğin bu ikinci gününde İstanbul’un eşsiz sahil manzarası eşliğinde 1000’den fazla uzman; networking fırsatları ve konferanslar/paneller için adayı ziyaret edecek.

Traffic Summit

Traffic Summit’te Neler Olacak?

28 – 29 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek olan Traffic Summit’te genel olarak şunlar olacak;

  • 3500’den fazla, benzer düşünen uzmanlarla network fırsatı
  • Dünya çapında kendi alanında uzman kişilerin konuşmalarını dinleme imkanı
  • 80’den fazla marka standının olduğu büyük fuar alanı
  • Üst düzey konuşmacılardan 30’dan fazla makale
  • TS Expo ve TS Island‘ın sonunda akıllara durgunluk veren partiler

Traffic Summit’te tüm katılımcılar kendilerini; sosyal medya pazarlaması, kripto para, içerik pazarlaması, SEO, performans pazarlaması ve diğer birçok yüksek arzlı sektörü temsil eden dünyanın en iyi sektör profesyonelleri ve dijital pazarlamacılarıyla aynı ortamda bulacak.

İlginizi Çekebilir: 2. Kripto Varlık Yasa Tasarısı Ön Hazırlık Toplantısı Gerçekleşti!

Etkinliğin sonunda, Island Afterparty‘nin gerçekleşeceği özel adada, World Traffic Awards (WTA) için çok özel bir tören yapılacak. WTA, dijital endüstrinin önemli temsilcileri için uluslararası bir ödül olma özelliği taşıyor.

İlk tur, topluluk arasında bir oylama ile yapılacak bir seçimle gerçekleştirilecek. Daha sonra organizatörler, en çok beğeni toplayanlar da dahil olmak üzere son kısa listeyi oluşturacaklar. Bunun ardından, topluluk tarafından seçilen kazananlara, ödülleri takdim edilecek.

BİTCOŞAR Takipçilerine Özel Yüzde 20 İndirim Yapılacak!

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli organizasyonun partneri olan BİTCOŞAR, Traffic Summit’in de medya sponsoru oldu.

28 – 29 Eylül 2022 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek olan ve dijital pazarlama, e-ticaret, internet reklamcılığı, kripto para başta olmak üzere dijital odaklı birçok sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek olan Traffic Summit’e yüzde 20 indirim fırsatıyla katılabilirsiniz.

BİTCOŞAR okurlarına ve takipçilerine özel olarak tanımlanan COSAR20 kodunu kullanarak biletinizi hemen alabilir ve dünyanın önemli isimlerini bizzat dinleme fırsatı yakalayabilirsiniz. “Traffic Summit”e hemen kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

BİLETLER TÜKENMEDEN HEMEN KAYDOLUN!

Traffic Summit – Dijital Pazarlama Sektörü İstanbul’da Toplanıyor! Çok Ses Getirecek!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!