BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Sıcak Gelişme: PayPal, ABD Kullanıcılarının Bitcoin Satın Almasını, Satmasını ve Tutmasını Sağlıyor

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

PayPal, kripto para birimlerine ayrılmış yeni bir hizmeti duyurdu. Dünyanın en büyük ödeme sistemlerinden birinin kullanıcılarının kripto satın almasını, satmasını ve tutmasını sağlayacaktır. Paxos, varlıkları saklayacak ve PayPal’a likidite sağlayacaktır.

PayPal Bitcoin’i entegre ediyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Şirket, yeni bir hizmet sunmanın motive edici faktörleri arasında, salgını ve hükümetin merkez bankası dijital para birimlerine (CBDC’ler) olan ilgisini adlandırdı. PayPal, on merkez bankasından birinin yakında bir CBDC yayınlamayı planladığını vurguladı.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Hizmetin PayPal’a bağlı 26 milyon satıcıya da sunulacağını belirtmek gerekir. Kripto, küresel ölçekte mal ticareti yapmak için kullanılacağından, kripto para biriminin benimsenmesi için önemli bir gelişme. Paxos CEO’su Charles Cascarilla, şunları paylaştı:

Coinzilla Banner (728x90)

“PayPal küresel ekosistemi, 346 milyon aktif hesaba (26 milyondan fazla ticari hesap dahil) sahiptir ve önümüzdeki yıllarda kripto piyasalarının boyutunu ve erişimini önemli ölçüde etkileme potansiyeline sahiptir.”

Şirketin CEO’su Dan Schulman, “merkez bankaları ve düzenleyicilerle çalışmanın önemini vurgularken, CBDC kavramı henüz yeni doğuyor. Bu arada, ödeme şirketi piyasada zaten var olan kripto para birimlerinden yararlandı” diyor.

Hangi kripto paralar olacak?

PayPal dijital cüzdanı üzerinden satın alınabilecek ilk kripto listesi Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin’i içerir. Hizmet, önümüzdeki haftalarda ABD’deki müşteriler için etkinleştirilecektir.

Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

2020’nin sonuna kadar PayPal’da kripto satın almak veya satmak için herhangi bir ücret alınmayacak ve hizmet, kripto depolama için ücret talep etmeyecek.

Daha da ileri giderek PayPal, yeni teklifi 2021’de Venmo ve birkaç uluslararası pazara genişletme niyetinin sinyalini verdi.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.