Solana

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Solana’nın (SOL) Patlamasındaki Sebep!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü yatırımcı Lark Davis, Solana’nın (SOL) yükselişinin arkasındaki temeller hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Dijital varlıklarda deneyimli bir yatırımcı olan popüler kripto para birimi uzmanı Lark Davis, Solana’nın (SOL) göz alıcı rallisinin arkasındaki en etkili sebepleri sıraladı.

Teknoloji ve Ekosistem

Lark Davis’in paylaştığı tweet’lere göre, Solana (SOL) fiyatındaki artış hem temel hem de duyarlılık tarafından yönlendiriliyor. Başlangıç ​​olarak, uzman Solana (SOL) teknolojisinin rakibi Ethereum’dan (ETH) daha güçlü olduğunu iddia ediyor.

Uzman yatırımcı, Solana’nın çok daha etkileyici üretim hacmine ve çok düşük komisyon ücretlerine sahip olduğunu ekledi. Ayrıca Solana (SOL), Ethereum’un (ETH) aksine Katman 2 çözümleri olmadan ölçeklenebilir.

Ardından Solana (SOL), hem DeFi hem de NFT alanından geliştiricileri kendine çekmeyi başardı. Hemen hemen her üst düzey Ethereum DeFi protokolünün kendi Solana tabanlı taklitçisi vardır.

Solana’daki (SOL) GameFi patlaması bu çılgınlığın bir sonraki adımı olabilir.

Solana, Kurumsallardan Yatırım Almaya Devam Ediyor

Solana (SOL) ekosistemi, her türden yatırımcıdan büyük ilgi gördü. Haziran 2021’den bu yana, Andreessen Horowitz tarafından 314 milyon dolarlık bir fon desteği aldı ve birçok fon Solana tabanlı ürünlere yatırıldı.

Hatta bazıları Solana (SOL) ekosistemini başlatmak için özel finansman programları başlattı. Solana temelli projeler, şu anda multi-milyon dolarlık işler yapıyor.

Ayrıca Solana-Based DeFi Cyclos, Solana’ya yeni bir tür otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıyı getirmek için 2,1 milyon dolar yatırım topladı.

Solana’nın (SOL) Patlamasındaki Sebep!