Kripto

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Temmuz Ayının En Popüler Kripto Varlıkları İşte Bunlar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, haftalık grafikte 200 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıktı. Ayrıca şu anda 23.000 ila 24.000 dolar arasında bir bantta işlem görmeye devam ediyor. Bitcoin 22.700 dolar olan bu kritik direnç seviyesinin üzerinde kalabilir ve kısa vadeli satış baskısından kurtulabilirse, temmuz ayının son haftaları bir altcoin yatırımcısı olmak için harika bir zaman olabilir.

Haberin geri kalanında temmuz ayının en popüler ve adından en çok söz ettiren dört altcoin’i inceledik.

Gnox (GNOX)

Gnox, ön satışının üçüncü ve son aşamasına giriş yaptı. Ayrıca bu yılın üçüncü çeyreğinde BSC’de (Binance Akıllı Zincir) piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Gnox, yatırımcılar için pasif gelir sağlamaya öncelik veren protokoller ve bunun altında yatan mekanizmalar nedeniyle heyecan verici bir çalışma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gnox, DeFi getirilerini yatırımcılar için erişilebilir kılmaktadır. Protokol, GNOX sahipleri arasında bölünen DeFi protokollerinde gelir elde etmek için bir hazine fonu kullanır. Büyüme ve kazanç için büyük bir potansiyele sahip olan GNOX, temmuz ayının en popüler token’ı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fantom (FTM)

Fantom, DeFi’nin resmi olmayan kralı olarak kabul edilmektedir. Opera Network’ün yerel token’ı FTM, yalnızca geçen hafta içerisinde yüzde 25’ten fazla artışla 0,31 dolardan işlem görmektedir. Oynaklığı ve şiddetli fiyat hareketiyle tanınan token yatırımcıların FTM’yi satın almasına engel olmamaktadır.

DAG (yönlendirilmiş döngüsel olmayan grafik) tarafından desteklenen DeFi alanında kritik bir oyuncu olan opera ağı, piyasadaki en iyi zincirlerden biridir. Ayrıca şüphesiz DeFi’nin gelişiminde kilit bir oyuncu olmaya devam edecektir. Bu da onu yatırımcılar için temmuz ayında mükemmel bir seçim olmasını sağlamaktadır.

Solana (SOL)

Solana ağı 2020’de başlatılmıştır. Ayrıca en hızlısı olacak şekilde inşa edilen bu blok zinciri kesinlikle aşırı derecede rağbet görmüştür. Solana’daki geliştiriciler, sektörde ki en hızlı blok zincirinden birini yaratmışlardır. 50.000’den fazla teorik TPS (saniyedeki işlem) ile Solana ağı, DeFi’nin geleceği için altyapıyı temsil etmektedir.

SOL yazının yazıldığı esnada 40 dolardan işlem görmektedir. Ayrıca geçen hafta içerisinde yüzde 17’den fazla yükseliş yaşamıştır. Projenin token’ı SOL şu anda en popüler token’lardan biridir.

Avalanche (AVAX)

Avalanche ağı, diğer bir katman protokoldür. Ayrıca DeFi içinde önemli bir oyuncu olarak tanınmaktadır. TVL (Toplam Değer Kilitli) tarafından dördüncü sırada yer alan bu blok zinciri, kripto varlıklarıyla getiri elde etmek isteyen yatırımcıları çeken zengin ve organik bir ekosisteme sahiptir.

AVAX 23,50 dolardan işlem görmektedir. Ayrıca geçen hafta yüzde 25 artış yaşamıştır. AVAX ATH zamanında 146 dolardan işlem görmüştür. Ayrıca bu piyasa aşaması başka bir boğa piyasası aşamasının başlangıcı olduğunu kanıtlarsa, bu AVAX’ın hedef fiyatı olacaktır.

Temmuz Ayının En Popüler Kripto Varlıkları İşte Bunlar!