Tesla’nın Meteorik Yükselişini Önceden Tahmin Eden Yatırım Şirketi, Bitcoin İçin Bu Seviyeyi Hedefliyor

bitcoin
bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tesla’nın meteorik yükselişini önceden bilen yatırım şirketi Bitcoin’de son derece yükselişe geçtiğini açıkladı ve lider kripto para biriminin piyasa değerinin 5 trilyon dolara kadar çıkabileceğini söyledi.

300’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye kayıt olabilirsiniz. Ayrıca, buradan Binance’ye kayıt olduğunuzda ömür boyu tüm komisyonlarda %20 indirim kazanırsınız.

Bitcoin’e dair kapsamlı rapor

Kapsamlı bir raporda, New York merkezli tematik yatırım şirketi ARK Invest, beklentileri karşılayan etkileyici performansına rağmen önümüzdeki birkaç yıl içinde Bitcoin için büyük bir büyüme potansiyeli görüyor ve şu yorumu yapıyor:

“Analizimiz, Bitcoin’in önemli bir değerlenme potansiyeline sahip para kazanma yolunda erken olduğunu gösteriyor. Bizim görüşümüze göre, Bitcoin’in 200 milyar dolarlık piyasa değeri – veya ağ değeri – önümüzdeki on yıl boyunca trilyonlara kadar bir büyüklük sırasından daha fazla ölçeklenecek. “

Küresel ödeme ağı

Özellikle ARK Invest, BTC’nin küresel bir ödeme ağı, varlık ele geçirilmesine karşı bir koruma, dijital altın olarak veya gelişmekte olan piyasalarda para kazanma için bir katalizör olarak benimsenmesinin, kripto varlığının piyasa değerinin büyümesini tetikleme potansiyeline sahip olduğuna dikkat çekiyor.

Kripto varlığına ilişkin yüksek değerlendirmelerine rağmen, ARK Invest, BTC’nin büyüme potansiyelini tehdit eden çeşitli risklere dikkat çekiyor.

Birincisi, ARK Invest, güvenlik ihlallerinin ve kurumsal kötü yönetimin yatırımcılara yasal başvuru olmaksızın milyonlarca dolara mal olduğunu söylüyor. Diğer riskler, şirketin BTC işlemlerinde tekele neden olabileceğini ve “bitcoin’in değer teklifi için varoluşsal bir risk” oluşturabileceğini söylediği düzenleyici belirsizlik ve “aşırı kurumsallaşma”.

Buradan tüm kripto para ticareti yapan yatırımcıları tek çatı altında topladığımız Telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Riskler mevcut olsa da, ARK Invest, BTC’nin on yıl içinde büyük kazançlar elde etme potansiyelini vurguluyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!