Theta Yerinde Durmuyor: Şimdiki Anlaşma Google ile Yapıldı!

theta
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Espor ve kripto para konferans yayın uygulaması Theta, iş birliklerine bir yenisini daha ekledi. Herkesin bildiği üzere daha önceden kripto para birimi, Samsung ile bir anlaşma sağlamıştı. Şimdi ise dünyanın en büyük ara motoru Google ile anlaşacağı doğrulandı. 

İşletme doğrulaması BinanceGumi Cryptos ve Blockchain Ventures gibi firmaları da içeriyor. Kripto para dünyasının önde gelen firmaları işletme doğrulaması ile Theta daha fazla önem kazanacak.

Önemli Bitcoin ve Kripto Para gelişmelerini kaçırmamak için Telegram kanalımıza buradan katılabilirsiniz.

Bu önemli duyuru ise, 27 Mayıs’ta Theta’nın mainnet 2.0 (kendi ağını oluşturma) zamanında bildirildi.

Google Theta’yı bulut altyapısında kullanacak 

Dünyanın önemli şirketlerinden biri olan Google’ın aldığı bu karar ile birlikte büyük bir adım atmış oldu. Google, Theta ile birlikte kullanıcılara bulut altyapısında hizmet verilecek. Google Cloud Marketplace üzerinden işletilecek. 

Google Cloud geliştiricisi Allen Day konuyla alakalı bir açıklamada bulundu:

‘’Theta ile beraber yeni bir oluşum içerisindeyiz. Medya ve eğlence sektörü dahil birçok alanı dijital ekonomiye dönüştüreceğiz. Yeni iş modeli bunu mümkün kılıyor. 

Theta’nın uzun vadede bize yarar sağlayacağını düşünüyoruz. Theta, Google Cloud altyapısına büyük kolaylıklar getirecektir.’’ 

Aynı zamanda Google Cloud, Theta.tv video platformunun altyapısında bulut hizmeti verecek. 

Theta piyasada uçtu gitti 

Theta, kripto para piyasasına oldukça düşük ücretlerle girdi. Kripto para dünyasında espor, poker turnuvaları, kripto para konferansı sağlaması ile dikkat çekiyor. Altyapısının oldukça iyi olması uzun vadede yatırımcıların ilgisini çekeceğe benziyor. 

Theta, son olarak Mart ayında yaşanan çöküşten sonra olumlu grafik çizdi. O zamanda günümüze kadar yüzde 1.300 artış gösterdi. Binance gibi güçlü kripto para borsasında yer alması Theta’nın ne kadar önemli olduğunu göstermiş oldu.

Geçtiğimiz günlerde Samsung ile yaptığı anlaşma sonrası tavan yapmıştı. 0,024 dolar seviyelerine kadar çıkarak yatırımcısına kısa vadede iyi kazanç sağlamıştı. Haberi yazdığımız dakikalarda ise, 0,01120 – 0,01200 arası işlem görüyor. Birçok yatırımcıya göre buralar iyi alım fırsatı olabilir. Yatırımcıların çoğu Theta para biriminde gelecek görüyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.