TOGG’dan Blok Zinciri Hamlesi Geldi: Börü 2039 Dizisi Gerçek Mi Oluyor?

TOGG
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES), USECASE Mobility yaklaşımı ile mobiliteyi bir adım öteye taşıyarak otomobilden fazlasını üretmek üzere yola çıkan TOGG, yerli olan elektrikli aracını tanıttı ve fuar sırasında bir blok zinciri projesi olan Avalanche’ı geliştiren Ava Labs ile anlaşma yaptığını açıkladı.

Yapılan açıklamaya göre, TOGG, Ava Labs ile akıllı sözleşmeler sayesinde güvenli ve hızlı mobilite hizmetleri geliştirmek üzere stratejik bir ortaklık kurdu.

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş,

“İlk günden beri TOGG kullanıcıları yeni nesil dijital mobilite çözümleri geliştiriyoruz. Ava Labs’la yaptığımız iş birliği de TOGG kullanıcılarının deneyimini başka bir noktaya taşımak üzerine kurgulanıyor. Mobilite ekosistemine dahil olan iş ortakları, TOGG kullanıcıları ve hatta TOGG sahibi olmayan kullanıcılar da bu platformdan yararlanabilecek.” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ava Labs CEO’su Prof. Dr. Emin Gün Sirer de TOGG’un mobilitenin geleceğine şekil veren bir proje olduğunu ve buna karşılık en ideal blok zinciri platformunu tercih ettiğini belirtti.

Sirer,

“Avalanche, tamamlanma süresi bakımından blok zinciri üzerinde en hızlı akıllı kontratlara sahip ve küresel çapta ölçeklenebilir uygulamalarda kullanılabiliyor. TOGG’un vizyonunu gerçekleştirmesine destek olmak ve iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Börü 2039 Gerçek Mi Oluyor?

TOGG’un yapmış olduğu stratejik ortaklık sonrası sosyal medya üzerinde Börü 2039 dizisinin sahneleri paylaşılmaya başlandı. Sahnelerden birisinde takside yolculuk eden kişi taksimetreye baktığında para birimi olarak AVAX görünüyor.

Ayrıca dizinin kronoloji kısmının yayınlandığı videoda Bitcoin ve AVAX’a dair bazı bilgiler mevcut.

Kronolojik sıralamanın yapıldığı videoya göre dizinin başrolü Kemal Boratav, 10 Ağustos 2028 tarihinde sahip olduğu Bitcoin ve AVAX servetini devlete gizli şekilde beyan etmektedir.

Resmi olarak emekli bir özel harekat görevlisi olan Boratav’ın serveti ülkenin döviz rezervlerinden daha fazla olduğu bilinmektedir. 2028 yılının Ekim ayında Bitcoin’in fiyatının 1 milyon dolara ulaşmıştır ve Boratav, bu sayede dünyanın en zengin altıncı ismi olur.

Dizinin yapmış olduğu bu paylaşımlar ve TOGG’un Avalanche ile anlaşması sonrası akıllarda soru işaretleri oluşmaya başladı. Böyle bir şey gerçek olabilir mi?

Ayrıca Emin Gün Sirer tarafından kurulan blok zinciri protokolü olan ve AVA Labs’ın geliştirdiği Avalanche’ın yerel kripto para birimi AVAX’tır.

AVAX, 21,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile en büyük kripto paralar listesinde 11. sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!