Trilyon Dolarlık Varlık Yönetimi Şirketi Bitcoin’i Zengin Yatırımcılara Getirmek İçin Yeni Bir Çaba Başlattı

bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fidelity Investment’ın kripto varlıkları bölümü olan Fidelity Digital Assets, Bitcoin (BTC) ve bölgedeki diğer kripto para birimlerine artan ilginin ortasında Asya’daki zengin yatırımcılara kripto saklama hizmetleri sunmak için Singapur merkezli Stack Funds ile ortaklık yapıyor.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Ortaklıkta neler var?

Ortaklık, Fidelity müşterilerine, bazılarının hala gelişmekte olan bir ekonomik sektör olarak gördükleri şeyi daha da yakından tanıyacak.

Stack kurucu ortağı Michael Collett, Bloomberg’e firmanın Fidelity ile bağlantısının, Fidelity Digital Assets’in güvenli saklama hizmetlerine erişmek isteyen Asyalı yatırımcılara hitap edeceğini söyledi.

Bitcoin hamlesi yeni değil

Stack ortaklığı, Fidelity’nin kripto yatırımlarını müşterileri için erişilebilir hale getirmeye yönelik ilk hamlesi değil.

Firma, Dijital Varlıklar şubesini 2018’de oluşturdu ve sadece bu Ağustos Fidelity, bir Bitcoin endeks fonu (Wise Origin Bitcoin Index Fund, I, LP) sunmak için SEC’e başvurdu.

Stack ayrıca Ocak ayında kurumsal düzeyde bir Bitcoin endeks fonu başlattı.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Fidelity and Stacks’in duyurusu, MicroStrategy ve PayPal’ın son kripto benimsemesi gibi kuruluşların artan kurumsal ilgisinin ardından Bitcoin fiyatı büyük fiyat hareketleri görmeye devam ederken piyasaya çıktı.

Stack kurucu ortağı, amiral gemisi kripto para biriminin fiyatı Mart ayında 4.000 doların altına düştükten aylar sonra müşterilerin Bitcoin’e olan ilgisinin arttığını vurguluyor.

Yorumlar kapalı.