Ünlü Analist Kasım Ayında Ralli Beklediği Altcoin’leri Açıkladı

altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bağımsız kripto analisti ve yatırımcı Lark Davis, bu Kasım ayında yükselebileceğine inandığı altcoin‘leri açıkladı.

Davis’in açıkladığı beş kripto para birimi, ay içinde yükseliş katalizörleriyle karşılaşabilecek büyük hacimli kripto para birimleri.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Altcoin ZCash

İlki, bu Kasım ayında ilk yarılanmasını gerçekleştirecek olan gizlilik koini ZCash (ZEC) var.

ZCash, piyasaya girişinden bu yana yıldız fiyat hareketinden daha azını görmüş olsa da ve bir yarılanma olayı bir kripto paranın yükselen fiyat yörüngesinin kesin bir göstergesi olmasa da, Davis yarılanmanın enflasyon düzeltmesinin kripto paraya geçici bir artış verebileceğini söylüyor.

Altcoin Cardano

Davis’in listesindeki iki numara, akıllı sözleşmeler sürümüne yaklaşan Cardano (ADA). Lansman tarihi şu anda belirsiz olsa da Davis, Cardano’nun akıllı sözleşmelerinin bu Kasım ayında kullanıma sunulması konusunda bazı adımlar atmayı bekliyor. Davis, akıllı sözleşmeler platformu çalışmaya başladığında, önümüzdeki yıl Cardano’da yüzlerce uygulamanın oluşturulduğunu görebiliriz.

Ethereum

Davis’in üçüncü seçimi, piyasa değeri Ethereum’a (ETH) göre ikinci en büyük kripto  para.

Kripto analisti, Ethereum 2.0 lansman tarihi belirlendikten sonra Ethereum fiyatının pompalanacağını değil, aynı zamanda Ethereum 2.0’da stake etme getirildiğinde ve ETH arzının bir kısmı Genesis katmanına doğru ilerlediğinde uzun vadeli fiyat kazanımlarını da tahmin ediyor.

Bitcoin Cash

Davis’in dördüncü seçimi Bitcoin (BTC) forku Bitcoin Cash (BCH). Davis, BCH topluluğunun bir fraksiyonunun Bitcoin Cash’ten uzaklaştığını ve muhtemelen 15 Kasım’da yeni bir zincir tanıtacağını söyledi. Kripto analistine göre, fork’un tanıtımı, tüm BCH sahiplerine yeni koinin bir airdropunu içerebilir ve bu, piyasaya sürülmeye kadar giden BCH fiyatında bir artışa neden olabilir.

Ve Bitcoin

Davis’in Kasım ayı için satın almayı önerdiği son kripto varlığı, kral kripto paranın kendisi olan Bitcoin.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Davis, varlık her zaman harika bir satın alma olsa da, teknikler, makro resim, yüksek kurumsal ilgi ve son PayPal haberlerinin tümü, kral kripto para için 2017’nin en yüksek seviyesine geri götürebilecek büyük bir yıl sonu boğa koşusuna işaret ettiğini söylüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!