Ünlü Analist: “Boğa Sezonu 2 Yıl Daha Sürebilir!”

Boğa
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in (BTC) mevcut fiyatından 5 katın üzerine yükselecek bir boğa sezonu yaşayacağını söyledi.

YouTube’da 113.000 aboneye sahip olan ünlü analist Vays, bu BTC boğa koşusunun teknik açıdan 28 ay süren bir öncekinden daha uzun süreceğine inandığını söyledi.

Boğa piyasasının 2022’de sona ereceğini düşündüğünü belirtti, ancak 2023’e kadar uzayabileceğinin de altını çizdi.

“Bu boğa piyasasının 2023’te de devam ettiğini görmeyi çok isterim. Bitcoin’in yüzde 80 düşmeden önce 2023’te çeyrek milyon dolar veya bir milyon doların üçte biri seviyesinde olmasını çok isterim.

Ve çok ilginç bir ayı piyasası olacak çünkü (2023’ten itibaren) yüzde 80’lik düşüş, daha önce hiç olmayan bir şey olan yarılanmanın olduğu dönemde de düşüş devam edecek.”

Vays, birçok analist ve trader’ın mevcut boğa piyasasının 2018’in sonlarında başladığını düşündüğünü söyledi. Ancak, Vays, boğa sezonunun Mart 2020’ye kadar başlamadığına inandığını belirtti.

Bitcoin, Salı günü, fiyatı 52.853 dolardan 42,080 dolara geriledi. Bu durum, yüzde 19’dan fazla bir düşüş anlamına gelmektedir.

CoinGecko’ya göre kripto varlığı, yazı yazılırken 46.500 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!