Ünlü Analist: “Bu 2 Altcoin Rekor Kırmak İçin Hazır!”

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, iki yükselen altcoin’in yeniden rekor kıracağını söyledi.

Twitter’da 258.200 takipçiye sahip olan ve Pentoshi takma adını kullanan ünlü analist, merkezi olmayan oracle ağı olan Chainlink’in (LINK) önümüzdeki haftalarda Bitcoin’e göre önemli ölçüde daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü söyledi.

“Bence insanlar LINK’i yeteri kadar önemsemiyor. İnsanların gözlerinin önünde çok ses çıkarmayan ama devasa şeyler oluyor, önümüzdeki 4-6 hafta içinde fiyat çok daha yüksek olursa şaşırmayacağım.”

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’nin grafiğine göre, LINK/BTC paritesi, yazının yazıldığı sırada, 57,82 dolar değerinde olan 0,0011 BTC hedefine giden yolda önemli dirençler kırmaya hazır görünüyor. Bu haraket, mevcut 0,00065 BTC yani 34,17 dolar değerinden yaklaşık yüzde 70’lik bir yükseliş potansiyelini temsil ediyor.

Kripto para analisti ayrıca 1,62 dolarlık direncini kıran ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,70 doların üzerine çıkmaya hazır olduğunu söylediği Polygon’u (MATIC) takip ettiğini söyledi.

“Fiyat keşfi bölgesine uzak olduğumuzu sanmıyorum. Muhtemelen bu ay gelir veya en azından tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşırız. Bu grafiği çok beğendim ve ona uygun bir FA (temel analiz) mevcut.”

Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi’ye göre, ödeme yöntemleri için bir kripto para birimi ve merkezi olmayan finans uygulamaları için bir blok zinciri olan Algorand (ALGO), yeni bir yükseliş trendi başlatmak için uzun vadeli çapraz direncini kırmaya hazırlanıyor.

“Bu eski güncel ALGO grafiğini geri getirmek bana orijinal grafiği hatırlatıyor. Hem USD hem de BTC paritelerinde iyi görünüyor. Yeşilin üstünde çıkarsak, uçarız.”

Kaynak: Pentoshi/Twitter

ALGO, analistin senaryosunu takip ederse, altcoin 2,11 doların üzerinde yani tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselebilir ve mevcut fiyatı olan 1,48 dolardan yüzde 42’nin üzerinde bir getiri sağlayabilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!