Ünlü Analist: “Cardano (ADA) Rekor Seviyeye Yükselebilir!”

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü analist Benjamin Cowen, Cardano’da akıllı sözleşmelerin uygulanmasının ADA’yı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabileceğini söyledi.

YouTube’da paylaştığı yeni bir videoda, kripto analisti, ADA’nın birçok protokoldeki çeşitli uygulamaları nedeniyle iyi performans gösterdiğini söylediği Ethereum’un (ETH) ayak izlerini potansiyel olarak nasıl takip edebileceğini açıkladı. 

“ETH kullanan insanlar, tüm bu farklı platformlarında çok fazla ETH harcıyor: NFT’ler (değiştirilemez token’lar), DeFi (merkezi olmayan finans). Şu anda çok fazla çeşitli uygulama var, insanların Ethereum için kullandığı çok sayıda DApp var ve muhtemelen bu yüksek piyasa değerine katkıda bulunuyor.

Cardano henüz bu etkiye sahip değil. Şimdi aynı düzeyde ağ etkisine sahip değil. Açıkçası, bunun büyüyebileceğini umuyoruz. Hiçbirimiz, Cardano’nun ekosisteminin şu anda Ethereum’dan daha büyük olduğunu iddia etmiyoruz, ancak Cardano’nun zamanla büyüyeceğini düşünüyorum ve aslında platformda daha fazla fayda inşa edildiğinden, bunun olduğunu düşünüyorum. fiyata olumlu yansıyacaktır.”

Cowen, Cardano’nun orta vadeli fiyat hedefini hesaplamak için tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmadan önce gitmesi gereken yolları olduğunu söylediği ADA/ETH paritesini ele aldı.

“ADA’nın Ethereum’a karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için ralli yapması gerekecek… Yüzde 68 civarında bir hamle daha gerekli. ETH’nin sabit olduğunu varsayarsak ADA’nın yüzde 68’lik bir hareket yapması gerekli ve bu da aslında onu 4,50 dolara yaklaştırır. Şimdi, ADA’nın bu ay veya gelecek ay 4,50 dolara çıkacağını tahmin ediyor muyum? Muhtemelen hayır, tamamen dürüst olmak gerekirse, ama sonunda oraya ulaşacağımızı düşünüyorum.”

Cowen, Cardano hala 1 ile 3 dolar arasında büyük bir yeniden birikim aşamasında. Ancak, akıllı sözleşme platformunun, bu alan dışına çıktığında büyük bir yükselişi tetikleyeceğini söyledi.

“Bu her ne olursa olsun, bunun uzun bir yeniden birikim dönemi olduğunu ve eninde sonunda yeni bir dönüm noktasına ulaşacağımızı tahmin ediyorum.”

Cardano, Cowen’in senaryosunu takip ederse, ADA’nın mevcut fiyatı olan 2,44 dolardan yüzde 286’lık bir ralliyi temsil eden 7 dolara kadar yükselebileceği anlamına geliyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!