Balinalar, 1 Milyar Dolarlık Ethereum Transferleri Gerçekleştiriyor!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto balinaları ve borsaları, Ethereum tekrardan 3.440 dolara ulaşınca, 1 milyar doların üzerinde ETH transferleri gerçekleştirdi.

Büyük kripto transferlerini takip eden popüler blok zinciri hizmeti Whale Alertakıllara durgunluk veren miktarda Ethereum’un büyük sahipleri ve birkaç büyük kripto borsası tarafından transferler gerçekleştiğini bildirdi.

317.858 Ethereum hareket halinde

Son yirmi dört saat içinde, kripto balinaları tarafından başlatılan devasa işlemlerde yaklaşık 318.000 ETH transfer edildi. Transferler anonim cüzdanlar arasında ve borsalardan kayıtlı sahibi olmayan cüzdanlara yapıldı.

Bilinmeyen cüzdanlar arasında gerçekleştirilen en büyük işlem 168.220 ETH transferiydi ve bu, mevcut döviz kurunda 562.204,337 dolara tekabül etmektedir.

Diğer transferler arasında 29.000’den fazla ETH, iki parça 60.000 ETH, 26.678 ETH ve 27.251 ETH (bu Binance’den taşındı), vb. binlerce ETH transferi gerçekleşti.

Görsel: Twitter

Bu Ethereum transferlerinin toplam değeri itibari para olarak 1.059.849,588 dolardır.

35 milyon dolarlık ETH yandıktan sonra 3.440 dolara yükseldi

Son bir buçuk saat içinde ikinci en büyük kripto para yüzde 4,30 değer kazandı ve 3.439 dolar seviyesine yükseldi.

ETH, 10 Eylül’de 3.900 dolar alanından düştüğü için mevcut seviyeye gerileme gerçekleşti.

Ethereum, Ağustos başında meydana gelen Londra hard forkundan sonra, ETH ücretlerini yakma mekanizması etkinleştirildiği için yavaş yavaş deflasyonist hale geliyor.

Cuma günü, ağdaki aktif adreslerin sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı için yaklaşık 35 milyon dolarlık ETH yakıldı. 6,2 – 0,01 ETH tutan cüzdan sayısı 1 milyona ulaştı.

Görsel: Tradingview

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!