Çok Bilinmeyen Bu 4 Altcoin Bir Haftada İnanılmaz Değer Kazandı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dört düşük değerli altcoin yükseliyor, dijital varlık piyasaları aniden canlanırken geçen hafta inanılmaz fazla değer kazandı.

Bu haftanın en büyük kazançlarından biri, depolama, etki alanı ve ödemeler gibi bir dizi blok zinciri tabanlı çözümler sunmak için tasarlanmış bir pazar yeri olan RSK Altyapı Çerçevesinin (RIF) yerel varlığıdır.

18 Temmuz’da RIF, 0,003 dolardan düşük bir seviyeden 0,17 dolara yükseldi ve yüzde 5,566’lık büyük kazançlar elde etti. Altcoin o zamandan beri geri çekildi ve şu anda günde yaklaşık yüzde 100 artışla 0,10 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Sıradaki Voyager Token (VGX), kullanıcıların düzinelerce dijital varlıkla ticaret yapmasına ve kripto mevduatlarından faiz kazanmasına izin vermek için tasarlanmış bir kripto para birimidir. VGX, bir hafta içinde yüzde 635’in üzerinde bir artışı temsil eden yedi günün en düşük seviyesi olan 0,14 dolardan 1,03 dolara yükseldi. VGX, haftalık en yüksek seviyesini kaydettikten sonra geri çekildi ve şimdi 0,45 dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Son zamanlardaki bir diğer popüler kripto varlığı, işe alım ve ödeme süreçleri gibi insan kaynakları alanında ortaya çıkan sorunlara blok zinciri tabanlı çözümler sunmayı amaçlayan bir proje olan TIME. Geçen hafta boyunca, TIME yüzde 278’in üzerinde kazanç elde ederek 40,89 dolardan 154 dolara çıkmayı başardı.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde TIME, gün için yüzde 17’nin üzerinde düşüşle 134,05 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Son kripto para, riskleri token’laştırmaya odaklanmak ve kullanıcıların fiyat oynaklığını ve risk duyarlılığını korumasını sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri protokolü olan BarnBridge’dir (BOND). BOND, yüzde 235’ten fazla bir artışı temsil eden haftalık en düşük 2,92 dolardan 9,79 dolara kadar yükseldi.

BOND o zamandan beri biraz düzeldi ve şimdi 7,59 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Çok Bilinmeyen Bu 4 Altcoin Bir Haftada İnanılmaz Değer Kazandı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.