Ünlü Analist, Kriptoya Hakim Olacak Sektörü Açıkladı!

Ünlü Analist, Kriptoya Hakim Olacak Sektörü Açıkladı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Nicholas Merten, altcoin sektörünün gelecek yıla hareket ederek dijital varlık piyasalarına güç ve performans açısından liderlik edeceğini söylüyor.

Youtube’da 587.000 aboneye sahip olan analist, kripto sektörünün ikinci en büyük kripto para birimine karşı performansının Wrapped Ether’e (WETH) karşı Metaverse Endeksine baktığını söylüyor.

“Burada genel olarak, metaverse, son birkaç ayda veya gerçekten yılın son ikinci yarısında, Ethereum’u geride bırakan, aslında sürekli olan birkaç kilit sektörden biri olduğunu gördük.

Yatırımcı olarak böyle şeyler aramak istiyorum. Bu tür şeyleri indirimli olarak satın almak istiyorum ve burada ne zaman güzel geri çekilmeler alsak üssü kurduğumuzu ve daha yükseğe çıkmaya başladığımızı görebiliyoruz.”

Metaverse Endeksi (MVI), metaverse sektöründe önde gelen token’lardan oluşan bir sepeti tek bir ticaret aracına yerleştirir. Ünlü analiste göre, MVI satın almak metaverse varlıklarına sahip olmanın harika bir yoludur.

MVI, yazının yazıldığı sırada 238 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Metaverse’üm yanı sıra Merten, aynı zamanda merkezi olmayan finans (DeFi) ve takas edilemeyen token’lar (NFT) üzerine de yatırım yaptığını söylüyor.

“Bence metaverse kesinlikle bir numara. İkincisi, muhtemelen DeFi, NFT’ler ile eşit olacaktır. Üçünün de, özellikle Ethereum’a karşı bile, potansiyel olarak iyi performans gösterme veya devam etme konusunda oldukça önemli bir şansı olduğunu düşünüyorum. Ne olursa olsun çeşitlendirmeye sahip olmak iyidir, ancak bahislerinizi inandığınız şeye daha yatkın hale getirin.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!