Polkadot

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analist, Polkadot ve Başka Bir Altcoin’in Ralliye Devam Edeceğini Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti, Polkadot’un (DOT) patlamaya hazır olduğunu ve yükselişine devam etmesini beklediği başka bir altcoin’i açıkladı.

Twitter’da 201.300 takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla bilinen ünlü analist, birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot’un 46 dolardaki direnci desteğe dönüştürdükten sonra yükselmeye hazır olduğunu söyledi.

“100 dolar geliyor.”

FEFXNfLXwAg qiq scaled 1
Kaynak: Capo/Twitter

Kripto stratejisti, tahminini, dalgalar halinde gösterme etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Waves teorisine dayanarak yapmaktadır. Capo’nun grafiğine bakıldığında, Polkadot’un, teorinin beş dalgalı yükseliş trendinde en uzun olan üçüncü dalga rallisinin ortasında olduğu görülüyor.

Capo ayrıca merkezi olmayan makine öğrenimi platformu Fetch.ai’yi (FET) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre FET, 0,84 doları destek olarak yeniden test ettikten sonra toparlanmaya hazır görünüyor.

“FET önceki yüksek seviyeyi test edecek. Yakında kalkıyor.”

FEF3nQgWQAYOyAh scaled 1
Kaynak: Capo/Twitter

Capo, Bitcoin’e bakıldığında, lider kripto para biriminin muhtemelen dibe vurduğunu ve daha düşük zaman dilimlerinde bir yükseliş gerçekleştireceği ters baş ve omuz modeli oluşturduğunu söylüyor.

“BTC, bir tür ters baş ve omuz ile doğrudan yükseliş onayına gidiyor.”

Kaynak: Capo/Twitter

Ters baş ve omuz oluşumu, bir varlığın düşüş trendinin sonunu gösteren teknik bir modeldir. Capo’nun grafiğine göre, Bitcoin 65.000 doların üzerinde direnç elde etmeli ve yükseliş eğilimini doğrulamak için bunu destek olarak yeniden test etmelidir. Bitcoin, analistin senaryosunu takip ederse, altı rakamlı büyük bir ralli gerçekleştirebileceğini söylüyor.

“65.250 dolar ve 65.500 dolar üzerindeki konsolidasyon, yükseliş teyidi olacaktır. Bana göre muhtemeldir. Yükseliş onayını aldığımızda, 100.000 dolara koşu başlıyor.”

Ünlü Analist, Polkadot ve Başka Bir Altcoin’in Ralliye Devam Edeceğini Söyledi!