Ethereum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin Büyük İlgi Görüyor!

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin Büyük İlgi Görüyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir YouTube kripto kanalının sunucusu, gelecekte devasa olacağını düşündüğü altı altcoin projesine göz attı.

Youtube’de 1,23 milyon aboneye sahip olan Altcoin Daily kanalının sunucusu Aaron Arnold yeni bir güncellemede, Ethereum’un (ETH) toplu kripto benimsemesinde açık ara lider olduğunu söyledi.

Arnold, Bloomberg analisti Mike McGlone’un ETH’yi “internetin teminatı” olarak adlandırdığı bir tweet’e de yer verdi.

“Talep artıyor, arz azalıyor ve Ethereum’un finans ve paranın dijitalleşmesinin merkez üssündeki konumu, daha fazla fiyat artışı olduğunu gösteriyor.

Fungible olmayan belirteçlerin paydası ve belirteçleştirme için en iyi platform olan Ethereum, internetin teminatı haline geliyor.”

ETH
Kaynak: mikemcglone11/Twitter

Arnold, bir Ethereum rakibi olan Cardano (ADA) blok zincirinin büyük ölçüde benimsenmesini öngörüyor. Arnold, dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg’un Cardano’da bir NFT koleksiyonu yayınladığının yakın zamanda duyurulmasının da etkisiyle ADA’nın kripto ışığına daha da itilmek üzere olduğunu ifade etti.

ADA projesi, Snoop’un blok zincirine ilk adımı değil. Güney Kaliforniyalı ünlü isim bu yılın başlarında Gala (GALA) platformunda da NFT’ler yayınladı.

Altcoin Daily ortak ev sahibi, Ethereum’un değiştirilemeyen belirteçleri (NFT’ler) konusunda, yaklaşan bir airdrop ile yeni bir Ethereum tabanlı NFT projesi olan Azuki’ye (AZUKI) de dikkat çekiyor.

Azuki, son 24 saatte yüzde 111,5 yükseliş gerçekleştirdi ve yazının yazıldığı sırada 0,089 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca NFT’ler konusunda, Altcoin Daily sunucusu Solana’nın (SOL), önde gelen NFT pazarı OpenSea’nın bu ayın sonundan itibaren SOL tabanlı NFT’lere destek duyurusu sayesinde bir benimseme artışı görebileceğinin de altını çizdi.

Arnold, tüm bunlara ek olarak yaklaşan büyük bir endüstri duyurusunda yakın zamanda ipucu veren bir yaşam tarzı uygulaması olan Solana tabanlı altcoin STEPN’in (GMT) geleceği konusunda da iyimser davranıyor.

Son olarak, Altcoin Daily ortak sunucusu, Polkadot’un (DOT) yaygın ana akım benimsemesine bir adım daha yakın olduğunu aktarıyor. Arnold’un tahmini, DOT Parachains Acala ve Karura’nın Polkadot ve Kusama’yı (KSM) çok zincirli köprüye bağlayacağı haberine dayanıyor. Bu yükseltme; DOT’u, Ethereum ve Solana gibi çoğu katman-1 blok zinciriyle birlikte çalışabilir hale getirecek.

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin Büyük İlgi Görüyor!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!