Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre, Bu Altcoin, En Büyük 5 Kripto Para Arasına Girebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, bir Ethereum (ETH) rakibinin piyasa değerine göre ilk beş kripto para arasına girebileceğini söyledi.

YouTube’da 1,9 milyon aboneye sahip Coin Bureau kanalının sahibi olan ve Guy takma adıyla bilinen analist, paylaştığı yeni bir videoda, katman-1 akıllı sözleşme platformu Avalanche’ın (AVAX) piyasa değeri açısından onun üzerinde olan daha büyük kripto paralarla rekabet etmeye hazır olduğunu söyledi.

Avalanche’ın ilk beşe girmesi çok olası bir şey olmasa da mümkündür. Çünkü kendinden yukarıdaki varlıklardan daha iyi olduğunu söyleyebilirim.”

Guy, son kripto piyasası düzeltmesine rağmen, artan tüketici talebi ve Avalanche’daki varsayılan akıllı sözleşme blok zinciri olan C-Chain’in erişilebilirlik kolaylığı nedeniyle AVAX’ın fiyatının makro bir yükseliş trendinde kaldığını ve bunun AVAX için bir yükseliş işareti olduğunu söyledi.

“Avalanche, son birkaç ayda gördüğümüz büyük kripto piyasası düşüşüne rağmen net bir yükseliş trendinde. Bunun basit bir nedeni var: talep.

DappRadar’a göre Avalanche’ın C-Chain’in aylık yaklaşık yarım milyon aktif kullanıcısı var ve bu hiç de fena sayılmaz. C-Chain’deki günlük işlemlerin sayısı da amansız bir şekilde yükselmeye devam ediyor.

C-Chain’in EVM (Ethereum Virtual Machine) desteğinin yanı sıra, Avalanche’ın şaşırtıcı bir şekilde benimsenmesi, muhtemelen Binance ve Coinbase’in doğrudan C-Chain’den ve C-Chain’e para çekme ve yatırmayı desteklemesi nedeniyledir. Bu, Avalanche’ı ortalama bir kripto yatırımcısı için çok erişilebilir kılıyor.”

Guy’a göre, Avalanche, Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyüdü.

“Şu anda AVAX, DeFi’ye (merkezi olmayan finans) odaklanmış görünüyor ve bu iyi ve güzel, ancak bu çok kalabalık bir sektör…

Bununla birlikte, trendler Avalanche’ın lehine ve bu şekilde devam ederse Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük olabilir.”

AVAX, yazının yazıldığı sırada, 64,69 dolardan işlem görüyor.

Ünlü Analiste Göre, Bu Altcoin, En Büyük 5 Kripto Para Arasına Girebilir!