Ünlü Analiste Göre, Bu Coin Parabolik Ralli Yapacak!

Coin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Nicholas Merten, kripto paralar güç belirtileri göstermeye devam ederken, önümüzdeki aylarda bu coin için parabolik bir ralli öngörüyor.

YouTube’da 469.000 takipçiye sahip olan ünlü analist Merten, yeni videosunda, önde gelen akıllı sözleşme platformunun 2017 boğa koşusunu izlemeye hazır göründüğü için Ethereum’un (ETH) şu anki fiyatı olan 3.920 dolardan yüzde 400’lük bir büyük yükseliş beklediğini söyledi.

Ethereum hala burada orta çizgisini koruyor ve muhtemelen, tıpkı 2017’de burada olduğu gibi, formüle edeceğini ve çok daha büyük bir hatta daha yükseğe tırmanmaya devam etmek için burada sahneyi hazırlayacağını gösteriyor. Ve genişleme döngülerimiz varsa, gerçekten 2022’nin sonlarına ya da 2023’ün başlarına gidersek, bu potansiyel hedef aralığını 20.000 dolar civarında tutuyoruz.

Ancak 10.000 dolar veya 15.000 dolar gibi daha muhafazakar bir tahminimiz olsa bile, burada daha yüksek seviyeler için zemin hazırladık.”

Merten ayrıca popüler coin’i Ethereum’u Bitcoin paritesinde (ETH/BTC) inceledi ve bu yazının yazıldığı sırada tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 7.752 dolar olan 0,15 BTC’ye ulaşmak için daha fazla büyümesi gerektiğini söyledi.

“En düşük seviyelerden bu yana, burada gerçekten güzel bir toparlanma yaptık (0.055 BTC veya 2.844 dolar )ve bu döngünün önceki göreceli yüksek seviyelerine nispeten yakın bir şekilde geri dönüyormuşuz gibi görünüyoruz, bu da yine daha fazla sinyal veriyor…

Burada, 2017 yılının Haziran ayında veya 2018 yılının Şubat ayında burada bulunduğumuz yere kıyasla daha gidecek yollarımız olduğunu görebilirsiniz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!