Polkadot

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre, Polkadot (DOT) Yüzde 200’den Fazla Yükselebilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti Benjamin Cowen, Polkadot’un (DOT) bir sonraki yükselişinin akıllı sözleşme platformunu tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarmak için yeterli güce sahip olabileceğini söyledi.

Cowen, YouTube’da paylaştığı yeni bir videosunda, DOT’un yeniden birikim aşamasında olduğunu ve birkaç hafta içinde 3 dolardan yaklaşık 50 dolara yükselmeden hemen önce 2020’nin sonlarındakine benzer bir trend oluşturduğunu söyledi.

“Benim spekülasyonum, ne kadar şüpheli olursa olsun, buradaki bu aralığın, bizi kaçınılmaz olarak daha yüksek seviyelere çıkaracak olan basit bir yeniden birikim olduğudur. Ayrıca bir sonraki hamlenin bizi 100 doların üzerine çıkarabileceğini tahmin ediyorum. Bizi 200 doların üzerine çıkarabileceğini ve hatta belki de ötesine geçebileceğini içtenlikle umuyorum.”

Polkadot şu an 36,70 dolardan işlem görüyor. Yani 100 doların üzerinde çıkması, yaklaşık yüzde 200’lük bir potansiyel yükseliş demek oluyor.

Cowen, önümüzdeki birkaç ay içinde bir piyasa döngüsü zirvesi beklemediğini de ekledi. Bunun yerine, kripto para piyasalarının hala çok zamanı olduğunu ve Polkadot’un bunda önemli bir rol oynayacağını düşünüyor.

“Polkadot’un harika bir proje olduğunu düşünüyorum ve bu döngüde oynayacağı bir rolü olduğunu düşünüyorum. Aynı şekilde, bu döngünün bittiğini düşünmüyorum. Birçok insanın birkaç ay içinde bir döngü zirvesi aradığını biliyorum. Ben durumun böyle olduğunu düşünmüyorum. Yanılıyor olabilirim ve o sırada piyasaya bir göz atmamız gerekecek, ancak piyasa döngüsü zirvesinin birkaç ay içinde geleceğini sanmıyorum. Sanırım gidecek yolumuz var ve Polkadot’un portföyümdeki en iyi kripto paralardan biri olduğunu söyleyebilirim.

Şimdi unutmayın, bu hemen meydana gelmek zorunda değil. Önümüzdeki haftalar veya aylar boyunca hala bu aralıkta olabiliriz, ancak konu bu bile değil. Mesele şu ki, bunun gibi aşamalar genellikle fırsat olarak görülmelidir ve bir kez kırılma gerçekleştiğinde herkes geriye bakar ve daha düşük bir fiyata girebilmeyi ister.”

Ünlü Analiste Göre, Polkadot (DOT) Yüzde 200’den Fazla Yükselebilir!