Ünlü CEO: “Büyük Bir Ayı Piyasası Yok! “

Ayı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çin’in en önde gelen Bitcoin (BTC) madencilik şirketinin CEO’su olan Jiang Zhuo’er, Bitcoin (BTC) için son derece iyimser bir yazı paylaştı.

Bitcoin (BTC) İçin Artık Ayı Piyasası Yok!

CEO Jiang Zhuo’er, orta vadeli Bitcoin (BTC) fiyat dinamiklerine ilişkin tahminlerini Twitter’dan paylaştı. Zhuo’er, lider kripto para 32.500 dolara düşmesinden hemen sonra yeniden yükselişe geçtiği için, ayı piyasasının bu seviyede gerçekleşmeyeceğinden emin.

Yönetici Jiang Zhuo’er, 2022’de Bitcoin (BTC) fiyat artışının spekülasyondan olmadığını, önder kripto para biriminin benimsenmesi ve sürekli artan kullanıcı tabanından kaynaklandığını ekliyor.

Ek olarak, ona göre Bitcoin (BTC) asla başka bir “derin” ayı piyasası görmeyebilir. ”Derin” sözcüğü Zhuo için, uzun süreli ve yoğun bir düzeltme durumunu ifade ediyor.

Bununla birlikte, 2014-2015 ve 2018-2019 yıllarında olduğu gibi “kripto ayı piyasası” tekrar yaşanmayabilir.

Kripto Yatırımlarında Asla Kaldıraçlı İşlem Açmayın Dedi!

Sözlerine ek olarak CEO Jiang Zhuo’er, Bitcoin’in (BTC) yüzde 70 ila 80 oranında düzeltmelerden korunmadığı konusunda uyarıyor. Ancak kısa vadeli düşünen yatırımcılar, düşüşten satın alacak ve fiyatı hızla yukarı çekecek.

Jiang Zhuo’er bu nedenle, yatırımcıların stratejilerinde kripto tabanlı kaldıraca güvenmemeleri gerektiğini dile getiriyor.

Sonuç olarak kısa vadeli yatırımcılara, “Düşükten al, yüksekten sat” stratejisini tavsiye ediyor.

”Derin ayı piyasası olmadığı için piyasa V formu gibi davranabilir, bu da yatırımcıların dipte satın almak için kısa bir fırsatı olduğu anlamına gelir. Veya bu form yatırımcıların bir Fomo durumuyla karşı karşıya kalacağı veya sonunda daha az para kazanacağı bir mini ayı piyasasına dönüşebilir.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!