ETH

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Ünlü CEO, ETH, SOL ve AVAX Hakkında 5 Yıllık Tahminde Bulundu!

Ünlü CEO, ETH, SOL ve AVAX Hakkında 5 Yıllık Tahminde Bulundu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü CEO Brett Harrison, bugünün blok zincirlerinin çoğunun gelecekte piyasada var olmayacağını söyledi.

Thinking Crypto isimli YouTube kanalıyla yaptığı yeni bir röportajda Harrison, alanın yüzlerce benzersiz blok zincirine ulaştığı için önemli bir konsolidasyon beklediğini söyledi.

“İşte hakkında çok zayıf bir kanaate sahip olduğum birkaç basit tahmin. Birincisi, blok zinciri alanında konsolidasyon göreceğimizi düşünüyorum. 200 farklı blok zincirimiz olmayacak.

Sanırım gerçekten, gerçekten iyi olan ve çoğunlukla kullanılan bir çiftle sonuçlanacağımızı düşünüyorum, diğerleri ise ortadan kalkacak.”

Harrison daha sonra, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi endüstrinin önemli isimlerine ek olarak, gözünün katman 1 akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) üzerinde olduğunu belirterek, hangi belirli projelerin hayatta kalacağını araştırıyor.

“Bitcoin muhtemelen hala var olacak çünkü bu ilk. Ethereum muhtemelen hala var olacak çünkü ilk gerçek akıllı sözleşmeye dayalı blok zinciri.

Uzun ömür için noktalar için yarışan bir avuç katman-1 var. Bence Solana ve Avalanche gibi şeyler ve bunların hangisinin gerçekten zaman içinde tükendiğini göreceğiz.

Bunun bir kısmı gerçek teknolojinin faydaları olacak ve bir kısmı ise sadece, büyük uygulamalar nerede yaratılıyor?”

Ünlü CEO ayrıca, piyasadaki günlük fiyat dalgalanmalarına rağmen, blok zinciri alanına yatırılan para ve iş miktarının uzun vadeli beklentilerine inanmaya güvendiğini söylüyor.

“Son birkaç yılda kriptoya giren tüm kurumsal sermayeyi, risk sermayesini düşünün. Milyonlarca dolar.

Varlık fiyatlarının şu anda ne yaptığından bağımsız olarak, yatırım, entelektüel sermaye ve teknolojik gelişmeler olduğunu biliyorsunuz.

Bunun uzay için uzun vadeli bir yükseliş olduğunu düşünüyorum. Bunun varlık fiyatlarıyla ilgili kısa vadede ne anlama geldiğini tahmin etmek zor, benim uzmanlık alanım değil.

Bu sektörün büyümesi ve ne kadar emek harcandığına bağlı olarak gelişen teknoloji konusunda kendimi oldukça güçlü hissediyorum.”

Ünlü CEO, ETH, SOL ve AVAX Hakkında 5 Yıllık Tahminde Bulundu!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!