Ünlü CEO Kripto Paraların Düşme Sebebini Açıkladı!

Kripto Piyasası
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü CEO Arshad Khan, insanların aşırı derecede açgözlü olmasından kaynaklı kripto piyasasının şu anda düşüşte olduğunu açıkladı. Kripto endüstrisinin, ilgi kaybetmesi nedeniyle değil de piyasaya sadece para kazanmak için girenler yüzünden ciddi bir şekilde zarar gördüğünü belirtti. Piyasaya kendilerini eğitmeden girenlerin piyasaya ciddi zarar verdiğini açıkladı. Ayrıca net değerlerinin arttığını görebilmek için hızlı bir şekilde kripto para satın alanların da alana ciddi zarar verdiğini düşündüğünü söyledi.

“Bütün bu yaşananlar piyasaya giren açgözlülükten kaynaklanmaktadır. Bazı yatırımcılar, dijital varlıkların her türlü yeniliğe sebep olabileceğini anlamıyorlar. Ayrıca her varlığın çok yüksek getiri getirmeyeceğini anlamak gerekmektedir. Kazanç olabileceği gibi kaybın olması oldukça doğaldır.”

CEO, kripto para fiyatları düşüş yaşamaya devam ederken, bunun alan için olumlu bir temizlikle sonuçlanabileceğini düşünmektedir. Ayrıca işin sonunda tüm zayıf iradeli kripto yatırımcılarının piyasadan çıkacaklarını düşünmektedir. Eğitimsiz yatırımcıların varlıklarının olmaması, diğer kripto yatırımcılarının daha temiz bir endüstriye sahip olmalarını sağlayacaktır. Ayrıca geriye kalan tüm yatırımcıların ne yaptığını bilmeleri önemlidir. Bununla birlikte, sektöre saygı duyanların piyasada kalması piyasanın yönünün değişmesini sağlayacaktır.

Khan konuyla alakalı şu yorumda bulundu:

“İyi haber şu ki, yatırımcılar yaşananlardan bir ders alabileceklerdir. Ayrıca bütün yatırımcılar kendilerini ve iradelerini kontrol altına almayı öğrenmelidir. Size her yüksek getiri vaadiyle gelen birine öylece inanmamalısınız. Böyle bir durumda bunun teknik olarak imkansız olup olmadığını düşünmeye çalışın. Yatırım isteyenlerin, düzenlemeye tabi olmayan platformlara olan yönlendirmelerini iyice araştırmalısınız. Bu araştırmayı yapmayan yatırımcılar yaşanan son düşüşlerle çok büyük kayıplar yaşamıştır. Bu tarz durumlarda yatırım sermayenizi bile kurtarmanız imkansız hale gelebilir.”

CEO, her ne kadar olumsuz duygulara sahip olsa da kriptonun kesinlikle aldatmaca olmadığına inanmaktadır.

Ünlü CEO Kripto Paraların Düşme Sebebini Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.