Lido

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Kripto Varlık Son 7 Günde Yüzde 150 Arttı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lido DAO, son yedi gün içinde değerine yaklaşık yüzde 200 değer kazandıktan sonra piyasa değeri ile ilk 100 dijital varlık arasında en karlı kripto para birimi haline geldi. Büyümenin arkasındaki ana neden, Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesi ve Lido’nun bundan alacağı faydalar oldu.

Son zamanlarda, Ethereum geliştiricileri, 19 Eylül’de Birleştirme güncellemesinin beklendiğini duyurdular ve bu, bir stake sözleşmesinde kilitli 4,1 milyon ETH’ye sahip Lido’da bir yönetişim belirteci olarak hizmet ettiği için duyuru tarihinde LDO’da hemen yüzde 25’lik bir artışla bu duyuruya cevap verdi.

Artan fiyata ek olarak, Lido platformu aracılığıyla stake sözleşmesine yatırılan Ethereum sayısı büyük ölçüde arttı, ana neden çoğunlukla yatırımcıların artık yaklaşan sürümün kesin tarihini bilmelerine bağlı.

LDO Nasıl İlerliyor?

Ne yazık ki, şimdiden yüzde 150’ye düşen yüzde 200’lük fiyat artışı bile LDO’nun bu yıl aldığı zararı karşılamaya yetmiyor. Nisan ayında yerel en yüksek seviyeye ulaştığından beri, LDO değerinin yüzde 66’sını kaybetti.

LDO
Kaynak: TradingView

Temmuz ayının başında, LDO neredeyse yüzde 90 düştü ve bu onu piyasa değerine göre ilk 100 kripto para biriminden en kötü performans gösteren varlıklardan biri haline getirdi.

Şu an itibariyle, LDO büyük ölçüde düşük alımda kalmaya devam ediyor ve alım hacminin nispeten düşük bir seviyede kalması ve mevcut rallinin devamını desteklemek için yeterli olmayabileceği için önümüzdeki günlerde ve hatta saatlerde bir düzeltme ile karşı karşıya kalabilir.

Bu Kripto Varlık Son 7 Günde Yüzde 150 Arttı!