Ripple

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü CEO: “Ripple Büyük Risk-Ödül Oranına Sahip! 10 Kat Fiyat Artışı Yaşayabilir!”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Raoul Pal, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan bir davaya rağmen, küresel ödeme varlığı Ripple’ın büyük bir risk-ödül oranına sahip olduğunu söyledi.

Real Vision ve Global Macro Investor  CEO’su Raoul Pal, Savvy Finance kanalında yaptığı yeni bir röportajda, XRP’nin yükselişe devam edebileceğini söyledi.

“XRP büyük bir risk-ödül oranına sahiptir. Her davayı gördük, her biri yolunda gitti. Zaten olaydan sonra temize çıktı ve bu olaylar bir süre önce gerçekleşti. Bitmex, bu oluyor, bunların hepsini göreceğiz, bu yüzden bence bir güvenlik gibi görünebilecek bir tokat olacak. Her iki tarafta da suçluluk kabulü olmayacak, bir para cezası ödenecek ve ardından Ripple özgür olacak.”

Goldman Sachs’ın eski yöneticisi ayrıca kripto paranın fiyatını yükseltmeye yardımcı olacak faktörleri de belirtti.

“XRP hakkında ilginç olan şey, oldukça fazla kullanım durumu olmasıdır. Şimdi, bir grup Bitcoin severin bundan nefret ettiğini biliyorum, yeterince merkezi değil ama umurumda değil. İnsanlar kullanıyor mu? Evet, çoğu insanın fark ettiğinden çok daha fazlası ve bu kurulumla ilgili şaşırtıcı olan şey, borsaların hiçbirinde satın alamayacağınız ve Bitwise ETF’de olmaması.

“Bitwise ETF şimdi Bitwise endeksin bir milyarıdır. İlk 10 endeksi bir milyar dolar, bu yüzden XRP’nin özgür olduğu an, herkesin alabileceği gibi birkaç yüz milyon dolar satın almaları gerekiyor çünkü borsalar geri alacak, bu yüzden eğer davayı kazanırsa güzel bir koşuya hazırlanıyorsunuz.”

Pal, Ripple’ın düzenleyicilerle olan yasal savaşında kaybetme olasılığına rağmen XRP’nin hala yatırım yapmaya değer olduğunu söylüyor. 

“En kötü senaryo gerçekleşemez mi? En kötü senaryo, diyelim ki yüzde 50 olumsuz, en iyi durum buradan 10 kat daha uzak, bu yüzden önümüzdeki üç ila altı ay boyunca 50’ye 1 risk ödülü alacağım.”

Ünlü CEO: “Ripple Büyük Risk-Ödül Oranına Sahip! 10 Kat Fiyat Artışı Yaşayabilir!”