BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Ünlü Milyarder: “Müşterilerimin Yüzde 95’i DOGE ile Ödeme Yapıyor”

Ünlü milyarder Mark Cuban, bir Morgan Creek Digital ortağıyla DOGE ve BTC hakkında tartışırken firmasındaki satışların yüzde 95’inin Dogecoin ile ödendiğini söyledi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ünlü milyarder Mark Cuban, bir Morgan Creek Digital ortağıyla DOGE ve BTC hakkında tartışırken firmasındaki satışların yüzde 95’inin Dogecoin ile ödendiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Shark Tank programı sunucusu ve Dallas Mavericks basketbol takımının sahibi milyarder Mark Cuban geçtiğimiz günlerde bir Twitter paylaşımında DOGE’nin “halkın ödeme yöntemi” olduğunu ve firmasındaki müşterilerin çoğunluğunun ödeme yapmak için Dogecoin kullanmayı tercih ettiğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Cuban’ın şirketlerinin satışlarının yüzde 95’i DOGE ile gerçekleşiyor

Mark Cuban, bir Bitcoin destekçisi ve Morgan Creek Digital ortağı olan Jason A. Williams’ın, Dogecoin’i uygunsuz bir şekilde teşvik etmeye çalıştığı iddialarını da reddetti.

Milyarder Cuban, “DOGE’yi teşvik etmeye çalışmadığını” belirtti. Kendisine göre teşvik etmeye çalıştığı şey sahip olduğu firmaların hizmet ve ürünleri. Aynı zamanda Cuban’a göre Dogecoin müşterilerinin çoğunluğu arasında oldukça popüler bir ödeme yöntemi haline gelmiş durumda.

Coinzilla Banner (728x90)

Tweet’te söylediklerine göre müşterilerinin yüzde 95’i, Dallas Maverick takımı ürünleri dahil olmak üzere firmalarından ürün ya da hizmet satın alırken Dogecoin ile ödeme yapmayı tercih ediyor.

Milyarder DOGE’den “halkın ödeme yöntemi” şeklinde bahsetti.

“Balinalar çok miktarda BTC’ye sahip”

Bu Twitter tartışması süresince Cuban, Bitcoin’in (büyük oranla miktarının sınırlı olması yüzünden) yalnızca bir değer deposu olduğunu ama “BTC’nin bir para birimi olmakta her zaman zorlanacağını” söyledi. Aynı zamanda Bitcoin’in balinalar elinde toplanmasının BTC için kötü olabileceğini çünkü bu kişilerin Merkez Bankası gibi davranıp borsayı kontrol ya da manipüle etmeye başlayabileceğini de belirtti.

“Balinalar çok miktarda BTC’ye sahipler. BTC’nin nerede ve nasıl kullanılacağını kontrol ederek, ne kadar satın aldıklarına, ne kadar harcadıklarına, ne kadar ödediklerine ve neyin üzerine harcadıklarına göre deflasyon ya da enflasyon yaratarak Merkez Bankası gibi davranmaya başlayabilirler.”

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak U.Today

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.