Altcoin

Ünlü Yatırımcı Altcoin’lere Yaptığı Yatırımın Stratejisini Açıkladı! Bu 4 Altcoin’i Aldığını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, piyasa değerine göre en büyük altcoin projelerine yatırım yapma konusundaki stratejisini açıkladı.

CNBC’de yer alan Squawk Box programında yaptığı yeni bir röportajda, ünlü yatırımcı ve girişimci, geliştirme ekiplerinin hepsi son derece yetenekli olduğu için, önde gelen projelerden hangisinin uzun vadede kazanacağını belirlemenin imkansız olduğunu söylüyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

O’Leary, stratejisinin “hepsine sahip olmak” olduğunu söyledi. Ethereum (ETH), Solana (SOL), Helium (HNT) ve Avalanche (AVAX) isimli projelere yatırım yaptığını da açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Bütün mesele şu ki, kimin kazanacağını bilmiyorsunuz. Ethereum kazanacak mı? Solana kazanacak mı? Helium mu? Yoksa Avalanche mı? Ben hepsine sahibim.

Neyse ki, hepsi sadece yazılım geliştirme ekipleri. Gidip bu insanlarla tanışıyorsunuz ve 20’li yaşlarında olduklarını öğreniyorsunuz. Onlar dünyanın en zeki mühendisleri.”

Bir zamanlar kripto karşıtı olan iş adamı, mevcut portföyünün yüzde 20’sinin artık dijital varlıklardan oluştuğunu söylüyor.

“Milyonlarca dolarım var. Portföyümün yüzde yirmisi artık kripto para birimleri ve blok zincirinde.”

Ekim ayında O’Leary, toplam portföyünün yüzde 7’sinin kripto para birimlerinden oluştuğunu söylemişti.

Yakın zamanda Wyoming’den Cumhuriyetçi Senatör Cynthia Lummis ve diğer ABD’li milletvekilleriyle kripto düzenlemelerini tartışmak üzere bir araya gelen O’Leary, yasa koyucuları kripto varlıkları için hızlı bir şekilde düzenleyici bir çerçeve benimsemeye veya diğer ulusların gerisinde kalma riskiyle yüzleşmeye çağırıyor.

“Kanadalılar daha gelişmiş… Birleşik Arap Emirlikleri ve İsviçre ile aynı durumda.

Finansal hizmetler dünyasına öncülük edecek olan bu yeni gelişen endüstrinin politikasında çok gerideyiz. Gitmek zorundayız.”

Ünlü Yatırımcı Altcoin’lere Yaptığı Yatırımın Stratejisini Açıkladı! Bu 4 Altcoin’i Aldığını Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.