Uzman Analist Ethereum İçin Ralli Öngörüyor! İşte Detaylar!

Ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş çapta izlenen bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un (ETH) güç belirtileri göstermeye başlarken büyük bir ralli için hazırlandığına inanıyor.

Twitter’da 180.200 takipçiye sahip olan uzman kripto analisti Altcoin Sherpa, takipçilerine, ETH’nin direncini 1.281 dolardan çıkarmasından sonraki haftalarda Ethereum için büyük bir dalgalanma gördüğünü söyledi.

Kripto analisti kısa vadede en iyi altcoin‘de yükselişe geçse de, rallinin muhtemelen yeni bir boğa döngüsünün başlangıcı olmayacağı konusunda uyarıyor.

“İşte bazı seviyeler. Önümüzdeki haftalarda 1.700 ila 1.900 dolar gibi bir şey göreceğimizi düşünüyorum. Bu bir makro geri dönüşü değil, bence, sadece başka bir ayı piyasası rallisi. Üstel hareketli ortalamalar dört saatlik grafikte Mart ayının sonundan bu yana ilk kez yükselişe geçti .”

Eth
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde, Ethereum 1.356 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın hedefine doğru bir hareket, ETH için yüzde 40’ın üzerinde bir yukarı potansiyele işaret ediyor.

Önde gelen dijital varlık Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı Ethereum’a bakan kripto stratejisti, paritenin ani direncini ateşlediğini ve bunun altcoin’ler için iyiye işaret ettiğini söylüyor.

ETH/BTC kısa vadede dibe vurduysa, o zaman altcoinlerin birkaç hafta boyunca küçük bir koşuya devam ettiğini düşünüyorum. Ama yine de bunu kişisel olarak makro dip olarak görmüyorum. Sanırım birkaç ayda bir bu mini ayı piyasası rallileri yapacağız.”

Eth
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

Yatırımcılar genelde, altcoin’lerin Bitcoin’e karşı nasıl bir performans göstereceğini ölçmek için ETH/BTC grafiğini kullanır. Yükselen bir ETH/BTC grafiği, altcoin’lerin muhtemelen BTC’den daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu gösteriyor.

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde, ETH/BTC çifti, Altcoin Sherpa’nın bir sonraki hedefi olan 0,065 BTC’ye (1.363 dolar) ulaşmaya yakın, 0,064 BTC’de (1.342 dolar) işlem görüyor.

Uzman Analist Ethereum İçin Ralli Öngörüyor! İşte Detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.