Uzman Analist, Ethereum’un 10 Bin Dolara Çıkacağı Tarihi Söyledi!

ethereum
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üst düzey bir kripto analisti, Ethereum’un (ETH) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10.000 dolara yükselmesi için uzun vadeli yol haritasını ortaya koyuyor.

Twitter’da 527.600 takipçiye sahip olan uzman analist Kaleo, takipçilerine, ETH’nin 2023’te 700 dolar veya 800 dolar aralığına kadar düşebileceğini ve birkaç yıl sonra patlayabileceğini söyledi.

“Önemli olan basit tutmak. Bir sonraki BTC yarılanması boyunca taban aralığında çok fazla oynaklık bekleyebilirsiniz. Ancak bir yengeç piyasasında olduğumuzu kabul etmenin zamanı geldi. 2024’ün sonlarına / 2025’in başlarına kadar fiyat keşfi olmayacak.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Ethereum
Kaynak: Tradingview

Ethereum, bu açıklamanın yapıldığı zaman diliminde 1.045 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde yüzde 5’ten fazla düştü.

Benzer şekilde Kaleo, Bitcoin’in (BTC) 2024 veya 2025’e kadar tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını görmüyor .

“Bitcoin yol haritası tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı” dedi.

Ethereum
Kaynak: Tradingview

Uzman analist, 16.500 dolara ulaştığında BTC’yi uzatmak istediğini söylüyor .

“Sonunda bu dolguyu 16.500 dolara çıkaracağım.” şeklinde ifade ediyor.

Bitcoin, bu yazının yazıldığı zaman diliminde 19.396 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde yüzde 4’ten fazla düştü.

Uzman Analist, Ethereum’un 10 Bin Dolara Çıkacağı Tarihi Söyledi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.