Uzman Kripto Yatırımcısı, ETH Rakibi Olan Bu Altcoin’lerin Güzel Performans Göstereceğini Söyledi!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Valley Venture Capital’de çalışan bir kripto yatırımcısı, büyüme potansiyeli gösteren birkaç Ethereum (ETH) rakibini yakından takip ettiğini açıkladı.

Blok zinciri odaklı girişim sermayesi şirketinin kurucusu ve baş bilgi sorumlusu Olaf Hannemann, yeni bir Business Insider raporunda, Bitcoin’in (BTC) ötesinde, Ethereum liderliğindeki akıllı sözleşme platformları alanında ilginç projelerin olduğunu söyledi.

“Sahip olduğumuz bu temel görüş, insanların gerçekten projeler geliştirdiği protokolleri destekliyor. Ethereum hakkındaki görüşümüz genellikle olumludur. Hala birçok proje için tercih ediliyor ve bence hala olumlu bir ivme var.”

Uzman yatırımcı, ek olarak, ETH’nin birkaç rakibini de sevdiğini söylüyor.

“Ethereum’da çok fazla sermaye var, ancak Tezos ve Cardano da var. Solana ve Polkadot’u da seviyoruz.

Bitcoin üzerine kurulu uygulamalar sunan yığınlara bakan projeler var. Avalanche da izlenmesi gereken bir altcoin ve NEAR protokolünü de takip etmeye başladık.”

Tezos (XTZ), geliştiricilerin ürünler ve hizmetler için akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını sağlayan bir platformdur. Cardano (ADA) ise ölçeklenebilir bir merkezi olmayan blok zinciri platformudur.

Solana (SOL), Avalanche (AVAX) gibi bir katman-1 akıllı sözleşme platformudur ve Polkadot (DOT) bir çapraz zincir birlikte çalışabilirlik protokolüdür. Bu arada, Near Protocol (NEAR), ölçeklenebilirlik ve kararlılık için tasarlanmış geliştirici odaklı bir blok zinciridir.

Kripto para birimlerinin daha uzun vadeli bir geleceğine bakan Hannemann, piyasalara daha fazla ana akım paranın girmesini öngörüyor, ancak bu, on yıl önce başlangıcından bu yana dijital varlık alanının ayırt edici özelliği olan oynaklığı ortadan kaldırmayacak.

“Giderek daha fazla yerleşik sermaye geliyor. Geleneksel yerleşik piyasalardan farklı piyasa dinamikleri var. Hem zorluk hem de fırsat olan bir şey, son derece yüksek kaldıraçlı pozisyonlarda işlem yapabilmenizdir. Bu da kısa vadede çok oynak bir piyasayı beraberinde getirecek.”

Kripto alanı olgunluğa ulaştıktan sonra nihai kazananlar ve kaybedenler söz konusu olduğunda, risk sermayesi yatırımcısı şöyle diyor:

“Yatırım tezimiz, temelde blok zinciri teknolojisinin, makine öğrenimi, nesnelerin interneti, kişiselleştirilmiş sağlık ve uzun ömür gibi şu anda meydana gelen birçok mega trend teknolojisi için bir katalizör olduğuna inanıyoruz.

Uzun vadeli düşünüyorum, jüri hala bir veya iki oyun sonu kazanan protokol olup olmayacağı veya farklı endüstriler için birçok farklı blok zinciri olup olmayacağı konusunda kararsız.

Bir blok zincirinin diğerinden daha iyi olduğuna gerçekten inanan kişilerle karşılaşıyorsunuz ama bilmiyorsunuz ki, daha iyi protokole sahip olmak önemli değil, yeni başlayanları o protokolü geliştirmeye ikna edemezlerse, orta vadede kaybederler.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!