Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Uzman Yatırımcı, Cardano, Solana ve 2 Altcoin’in Patlayacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman yatırımcı Raoul Pal, Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve Terra’nın (LUNA) bu boğa döngüsünde süper patlayıcı olacağını söyledi.

Pal, Ash Bennington ile Real Vision ile ilgili yaptığı yeni bir röportajda, Ethereum’un Haziran 2022’ye yakın süren ve potansiyel olarak ETH’yi 40.000 dolara kadar iten uzun bir boğa döngüsünden geçme olasılığına açık olduğunu söyledi.

Yatırımcı, ETH parabolik bir büyüme görürse, diğer önde gelen 1. katman altcoin’lerin daha da patlayıcı olabileceğini söylüyor.

“Bence neredeyse kesin olarak Mart’a kadar ama muhtemelen yaza kadar, bu da bize daha önce gördüğümüzden daha yüksek fiyatlar ve farklı bir döngü yapısı sunacak. Yanlış olabilirim. Bütün piyasanın üzerine bahse girmiyorum. Ama bence böyle oynanıyor. Ve eğer ağın benimsenmesi konusunda haklıysam, o zaman Solana, Terra, Avalanche, Cardano ve diğerleri gibi diğer katman-1’ler süper patlayıcı olacak.”

Pal, bu altcoin’lerin boğa koşusunun gerisinde kalmanın tek uyarısının, Ethereum’dan çok daha riskli bir bahis olabileceğini söyledi.

“Ama risk-ödül bazında, daha riskliler. Ethereum kadar derin bir ağ değiller. Benim için Ethereum, riske göre ayarlanmış bir bakış açısıyla dünyadaki en iyi yatırım olmaya devam ediyor.”

Eski Goldman Sachs yöneticisi, Ethereum, Bitcoin’in piyasa değerini tehdit etmeye başladığında mevcut kripto boğa piyasasının kapanabileceğini söylüyor. Ethereum’un piyasa değeri şu anda 523,9 milyar dolar ve Bitcoin’in şu anda 1,14 trilyon dolar.

“Tahminim, Bitcoin’in piyasa değerine oldukça yaklaşıyor. Bu yüzden, muhtemelen sonunda bir yerde Bitcoin’e göre göreceli değerlemede iki katına çıktığını düşünüyorum. Piyasanın bunu beklediğini pek sanmıyorum. Ama belki de bu kısa periyot döngünün sonu olur, herkes havaya girdiğinde, Ethereum daha iyi performans gösterdiği için tüm Bitcoin adamları sinirlenir, o zaman daha büyük bir düzeltme yaşarız.”

Uzman Yatırımcı, Cardano, Solana ve 2 Altcoin’in Patlayacağını Söyledi!

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!