Verilere Göre Balinalar Bu 4 Altcoin’i Satın Almaya Devam Ediyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Balina kategorisindeki kripto yatırımcıları, kripto piyasalarının toparlanmaya başladığı sırada Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), Loopring (LRC) ve küçük piyasa değerine sahip 2 altcoin’i satın almaya devam etti.

WhaleStats’tan gelen yeni veriler, MATIC sağlıklı fiyat rallilerinden yararlanırken, son 24 saat içinde en büyük Ethereum sahipleri arasında bir numaralı işlem gören token olarak LINK’in yerini aldığını gösteriyor.

Ethereum balinaları Cuma günü MATIC’i düzenli aralıklarla milyon dolarlık alımlarla toplamaya devam etti. En büyük dördüncü sırada yer alan bir Ethereum balinası, yaklaşık 4,73 milyon dolara 2.838.000 MATIC satın aldı. Başka bir işlemde, bir balina 2 milyon dolar değerinde MATIC satın aldı. Üçüncü bir balina, ayrı bir işlemde 1,5 milyon dolar değerinde MATIC satın aldı.

Ethereum balinalarının son yedi gün içinde en çok satın aldığı altcoin’lerin listesine bakıldığında MATIC, ortalama 41.220 dolarlık alım miktarıyla beşinci sırada yer alıyor.

ETH balinaları ortalama 7.865 dolarlık satın alma miktarıyla Loopring’in (LRC) yedinci sıraya yerleşmesini sağladı. Loopring, herkesin sıfır bilgi (ZK) kanıtlarını kullanarak Ethereum ağında velayet dışı, sipariş kitap tabanlı değiş tokuşlar oluşturmasına izin vermeyi amaçlayan bir Ethereum token’ıdır.

Render Token (RNDR), ortalama 7.197 dolar satın alma tutarıyla sekizinci sırada yer alıyor. RNDR, modern bir GPU’ya sahip herkesin token’lar karşılığında işleme gücüne katkıda bulunmasına izin vermeyi ve buna karşılık sanatçılar, tasarımcılar ve araştırmacılar için GPU hesaplamasının ölçeğini ve kullanılabilirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Dokuzuncu sırada yer alan SUSHI, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yerel varlığıdır. Ortalama olarak, ETH balinaları son yedi gün içinde 6.735 dolar değerinde SUSHI satın aldı.

Altcoin listesinin geri kalanı, Ethereum’un kendisini ve birkaç stabilcoin’den oluşuyor.

Kaynak: WhaleStats

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!