Verilere Göre En Çok Yatırım Alan 3 Altcoin!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen dijital varlık yöneticisi CoinShares, kurumsal yatırımcıların Bitcoin (BTC) ve önde gelen üç altcoin için güçlü bir iştahı olduğunu söyledi.

Firmanın açıklamasına göre, kripto piyasasında yaşanan düzeltme, yatırımcıları daha fazlası için aç bıraktı.

“Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta 306 milyon ABD doları giriş gördü ve bu da dijital varlıklara yönelik iştahın devam ettiğini gösteriyor.”

BTC, bu sefer Deutsche Borse borsasında piyasaya sürülecek yeni bir borsada işlem gören ürünün (ETP) ardından, sermaye girişi açısından tüm dijital varlıklara öncülük etti.

“Bitcoin, Avrupa’da başka bir yatırım ürününün piyasaya sürülmesinin ardından 5 hafta içinde toplam 247 milyon ABD doları ile en büyük girişi gördü. Bu, 11 haftalık giriş akışını 2,7 milyar ABD dolarına getiriyor.”

BTC, bu yazı hazırlanırken gün içinde yaklaşık yüzde 6 artışla 58.008 dolardan işlem görüyordu.

Önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH), son haftada 23 milyon doları aşan güçlü bir giriş ile bu ayı tamamlamış oldu.

“Ethereum geçen hafta toplam 23 milyon dolarlık giriş gördü ve art arda 5. hafta giriş almaya devam etti.”

Yönetim altındaki varlıklara (AuM) göre girişlerde bu haftanın büyük kazananları arasında, ölçeklenebilir akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) ve çoklu katman-1 akıllı sözleşme protokollerini desteklemek için tasarlanmış birlikte çalışabilir blok zinciri Polkadot da yer aldı.

“AuM’ye göre girişler açısından, Polkadot ve Solana, geçen hafta AuM’nin sırasıyla yüzde 8,6’sını (11,5 milyon ABD doları) ve yüzde 5,9’unu (14,6 milyon ABD doları) temsil eden girişlerle kazananlar olmaya devam ediyor.”

Kaynak: CoinShares

Ethereum yazı hazırlanırken 24 saatte yüzde 7,5 artışla 4.453,79 dolardan işlem görüyordu. SOL ve DOT, bu yazı hazırlanırken sırasıyla 211,48 ve 36,82 dolardan işlem görüyordu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!