Verilere Göre ETH Balinaları En Çok Bu Altcoin’den Satın Aldı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük 1000 Ethereum (ETH) cüzdanı tarafından satın alınan Shiba Inu, en çok satın alınan token’lardan biri haline geldi. Balina cüzdanlarında tutulan USD bakımından en büyük pay bu sefer Shiba Inu’ya ait değil. Bunun sebebi ise alım baskısı ile birlikte tekrardan ilgi odağı haline gelmesi oldu.

Shiba Inu İlk 10’a Girdi

Whale Stats takip servisine göre, Shiba Inu büyük cüzdanlar arasında en çok satın alınan 10 token arasına girdi. Satın alma hacmi, balinaların sahip olduğu miktarlara kıyaslandığında önemi olmasa da, bu hala token’a olan ilginin büyüklüğünü göstermektedir.

TradingView’in hacim verilerine göre, alım satım yapanlar aktif olarak ticaretten uzak duruyorlar, Ethereum veya Bitcoin gibi daha büyük varlıkları tercih ediyorlar. Geleneksel finans piyasaları için al sat yapanlarda gözüken düşük aktiflik hafta sonu olmasına da bağlanabilir.

Shiba Inu Artık İlk Sırada Değil

Balinaların satın alma faaliyeti önemli bir gösterge de olsa da, balina cüzdanlarındaki varlıkların toplam değeri 1,5 milyar dolara ulaştı ve buna rağmen SHIB’in ikinci sıraya gerilemesine engel olunamadı.

Görsel: TradingView

1,6 milyar doları geçen bir sermaye ile tutulan FTT’nin hala gerisinde yer alıyor. SHIB’in ikinci sıraya düşmesi, birincilik için iki token oldukça çaba sarf etti. Ne yazık ki  Shiba Inu, balinaların yaklaşık 300 milyon dolarlık FTT alımından sonra liderliğini kaybetti.

Yazının yazıldığı sırada, SHIB, gün içinde yüzde 1,38 düşüşle 0,00003069 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

1 Yorum

  1. 5 ay önce

    Frenchie NETWORK blokchain ağ projesi yatırım yapmak istiyorum ama sizin değerli hocalarımında görüşünü almak isterim

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!