Ethereum Rakibi Olan Bu Altcoin ile Bir DeFi Altcoin’i Patlayacak: Ünlü Analist Açıkladı!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, Ethereum rakibi olan bir altcoin ile DeFi projesi olan başka bir altcoin’in patlayacağını düşünüyor.

Twitter’da 201.500 takipçiye sahip olan ve Smart Contracter takma adıyla tanınan analist, yorumlarına FTM ile başlayarak, Fantom ekosistemindeki kripto varlıkların arttığını söyledi.

“Bana kalırsa Fantom sezonu yaşanıyor, kelimenin tam anlamıyla Fantom’daki her token şu anda büyük yükselişler yaşıyor.”

Fantom, yüksek performans için tasarlanmış akıllı sözleşme özellikli bir blok zinciridir ve FTM şu anda 3,06 dolardan işlem görmektedir.

Analistin listesinde sonraki sırada, DeFi platformu Aave (AAVE) var. Smart Contracter, AAVE’nin dibe vurduğunu söyledi ve DeFi projeleri için 2022’nin 2021’den daha iyi bir yıl olacağını düşünüyor.

“AAVE için büyük bir düşüşün olduğuna kesinlikle inanıyorum. 2021 bir bütün olarak DeFi için zordu ama bence 2022 güzel bir yıl olacak.”

Analistin Elliott Waves Teorisi yorumuna göre, AAVE, yukarı yönlü baskın beş dalgalı modeli ve aşağı yönlü üç dalgalı düzeltici modeli tamamlamıştır. Smart Contracter’a göre AAVE, dolar paritesinde baskın trendle devam edecek.

Kripto analistine göre AAVE, Bitcoin’den (BTC) daha iyi performans gösterebilir.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Smart Contracter ayrıca, teknoloji ağırlıklı ABD hisse senedi endeksi Nasdaq 100’de bir yükseliş modeli görülmesinin Bitcoin için “iyiye işaret” olduğunu söyledi.

Kripto analistine göre, Nasdaq 100 endeksi günlük grafikte bir yükseliş ABC modeli oluşturdu.

ABC grafik modeli, üç bükülme veya pivot noktasından oluşur, yükseliş veya düşüş eğilimi gösterebilir. Bir yükseliş ABC modelinde, A bükülme noktası düşük, B bükülme noktası yüksek ve C bükülme noktası da düşük olur.

“Nasdaq, günlük grafikte tüm zamanların en yükseği olan yeni bir ABC yapısı için burada gerçekten güzel görünüyor ve büyük bir hacimle birlikte kapanışa sıçradı.

Ayrıca, teknoloji daha keskin olsa da pratikte zirveye ulaştığını görmek BTC için iyiye işarettir.”

Kaynak: SmartContracter/Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!