Vitalik Buterin: Yaşlanmayı Ortadan Kaldıralım

vitalik buterin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20 yaşında aldığı bursla üniversite okumayı bırakan Ethereum kurucu ortağı olan, Elon Musk ve Bill Gates gibi büyük girişimcilerin arasında gösterilen Vitalik Buterin, 30 Mart’ta çok ilginç bir şey önerdi.

Bu genç girişimci, twitter paylaşımında yaşlanma karşıtı araştırmaların arttırılması gerektiğini öne sürdü ve yaşlılığı ortadan kaldırmayı hedeflerine koyduğunu belirtti. Vitalik Buterin, yaşlanmayı bir insanlık felaketi olarak tanımlıyor. Yaşlanma yüzünden her 2 yılda bir 2. Dünya Savaşı’ndaki insan sayısının yaşlanmaya kurban gittiğini vurguladı. Bunun yanında Buterin yaşlanmanın aileler için yük olduğunu belirtti. Aynı zamanda Buterin, yakın bir zamanda bilim insanlarının ortalama yaşamı çok önemli bir ölçüde uzatabileceklerini düşünüyor.

IOTA Kurucusu David Sonstebo ve Justin Sun’da Buterin’in bu fikrine katılanlar arasında.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!