Bitcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Zincir Analisti Willy Woo, Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini Yaptı!

Zincir Analisti Willy Woo, Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini Yaptı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zincir içi analist Willy Woo, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki on yılda piyasa değerini mevcut seviyesinin 20 katından fazla arttırabileceğini söyledi.

Yeni bir röportajda, zincir üstü analist, Bitcoin’in 10 ila 20 yıl içinde yaklaşık 20 trilyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşabileceğini söyledi.

“Bitcoin’in piyasa değeri daha fazla olacak. Belki 20 trilyon dolara yakın.”

Bitcoin, bu yazının yazıldığı sırada 43.513 dolardan işlem görürken, lider kripto para biriminin piyasa değeri ise 830 milyar doların biraz üzerinde seyrediyor.

Woo, Bitcoin’in multi-trilyonluk bir piyasa değeri gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini, düzenleyicilerin nasıl bir yol izleyeceğine göre belirleneceğini söyledi.

“Bence bunun yönetmelik içinde nasıl kabul gördüğünün piyasa değeri üzerinde çok etkisi var. Şu anda pek çok bilinmeyen var.”

Woo’ya göre, Avrupa gibi yerlerdeki düzenleyiciler; korku, belirsizlik ve şüpheyi (FUD) tetikleyerek Bitcoin’i olumsuz etkiliyor.

“Özellikle Avrupa’daki merkez bankaları, Bitcoin’i mahvediyor ve şu anda çok fazla FUD var. Bu yetkililerin meseleleri nasıl çözdüğünü düşünüyorum.”

2021’de Avrupa Merkez Bankası Başkanı Christine Lagarde, Bitcoin’i, komik işler yürütmek için kullanılan son derece spekülatif bir varlık olarak nitelendirmişti ve lider kripto para birimini düzenlemeyi amaçlayan küresel işbirliği çağrısında bulundu.

Geçen ay, Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi Başkan Yardımcısı Erik Thedeen, Avrupa Birliği komisyonunda Bitcoin madenciliğinin yasaklanması çağrısında bulundu.

Zincir içi analist ayrıca Bitcoin’in tam potansiyelini gerçekleştiremeyebileceğinden de bahsetti.

“Bitcoin’in iyi bir deneme gerçekleştirmesi ve çok bir miktar değil, 1 trilyon dolarlık bir egzotik varlık sınıfı olması için hala bir şans var.”

Zincir Analisti Willy Woo, Şaşırtıcı Bitcoin Tahmini Yaptı!
Yorum Yap

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!