Ünlü Analist, Bitcoin ve Ethereum’un Düşüş Yaşayacağını Söyledi!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası tarafından ilgiyle takip edilen bir kripto analisti, önde gelen dijital varlıklardan olan Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yükseliş hareketleri gösterdiğini ancak şimdi kritik direnç seviyeleriyle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

Technical Roundup haber bülteninin son sayısında analist Cred, Bitcoin’in destek ile direnç arasında işlem görerek potansiyel olarak 38.000 ila 40.000 dolar arasında geri çekebileceğini söylüyor.

“Bitcoin, 40.000 dolarlık çoklu zaman dilimi direncine yaklaşıyor. Tıpkı 30.000 dolarda çok fazla destek çakışması olduğu gibi, 40.000 dolarda da direnç çakışması var.

Spesifik olarak, 46.000 ila 47.000 dolar, aylık aralığın orta noktasıdır. Aynı zamanda haftalık topluluk ve ön talep noktasıdır. Son olarak, zaman zaman incelediğimiz yavaş hareket eden trend metriklerinin (21 haftalık hareketli ortalama, 50 haftalık hareketli ortalama ve 200 günlük hareketli ortalama) tümü 50.000 dolar civarında kümeleniyor.”

Bitcoin
Kaynak: TechnicalRoundup/TradingView

ETH, 3.050 ila 3.310 dolar seviyesini yeniden test ederken, popüler analist Cred, ayrıca kripto varlığın bu fiyat seviyesini kırdığı veya bu fiyat noktasından ani yükseliş gerçekleştirdiği durumlar için potansiyel fiyat hedeflerini de verdi.

Bu yazının yazıldığı sırada, Ethereum 3.100 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

“3.050-3.310 dolar seviyeleri kırıldığı takdirde, 4.000 dolarda net bir hedef var.

3.050-3.310 dolar seviyelerinden geri çekilirse, günlük zaman diliminde 2.700 dolar seviyelerinde makul bir alan bulunabilir, ancak böyle bir geri çekilme seviyesinin devam etmesi için eğilimin çok güçlü olması gerekir. Aksi takdirde gözümüz, test edilmemiş düşük seviye olan 1.900 dolara çekilecek.”

Ethereum
Kaynak: TechnicalRoundup/TradingView

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!